Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus i Yungblud SĄ PARĄ?! Przyłapano ich na imprezie

Miley Cyrus i Yungblud SĄ PARĄ?! Przyłapano ich na imprezie

Fot. YouTube.com/Miley Cyrus/Instagram.com/yungblud

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus i Yungblud są parą?! Spekulacje o ich związku pojawiły się po tym jak światło dzienne ujrzały zdjęcia ze wspólnej imprezy.

Julia Roberts i Ed Sheeran spędzili razem kwarantannę? Wiemy, jak było naprawdę >> 

Miley Cyrus i Yungblud są w związku?

Miley Cyrus i Yungbluda łączy coś więcej? Jakiś czas temu Daily Mail opublikował wspólne zdjęcia artystów, które wywołały takie podejrzenia. Para bawiła się razem na imprezie w Rainbow Bar & Grill w West Hollywood w Kalifornii 25 marca. Według doniesień portali, Miley i Yungblud „wymieniali czułości”.

Czy rzeczywiście była gwiazda Disneya i Dominic Harrison są razem? People informuje, że Miley Cyrus i Yungblud po prostu dobrze bawili się w swoim towarzystwie. Portal powołuje się na osobę z otoczenia gwiazd, która skomentowała plotki o ich romansie stwierdzeniem, że „są tylko przyjaciółmi”.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Liamem Hemsworthem w 2019 roku, Miley Cyrus spotykała się z Kaitlynn Carter i Codym Simpsonem.  28-latka rozstała się z wykonawcą I Want Candy w sierpniu 2020 roku.

Z kolei Yungblud przez jakiś czas był związany z Halsey. Teraz dziewczyną 23-latka ma być inna wokalistka – Jesse Jo Stark.

Yungblud o Polsce: „To jak mój drugi dom” >> 

Yungblud ma wystąpić na Opener Festival 2021. Jego występ zaplanowano na 2 lipca. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama