News

Kolejne programy zmieniają zasady finałów przez koronawirusa. M.in. brak głosowania widzów

Kolejne programy zmieniają zasady finałów przez koronawirusa. M.in. brak głosowania widzów

fot. youtube.com/The Voice of Poland/TVN Fashion

Koronawirus coraz bardziej utrudnia pracę produkcjom programów na żywo. Czekają nas dwa finały znanych talent-show, których zasady musiały zostać dostosowane do nowych realiów. Jakie są zmiany?

Laura z 365 Dni w TTBZ? „Jest już po pierwszych próbach wokalnych” >>

The Voice of Poland 2020 – finały, zmiana zasad głosowania

Już w sobotę 14 listopada odbędzie się pierwszy finałowy odcinek The Voice of Poland 11. W tym roku zmieniła się zasada głosowania w ostatnich odcinkach. 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną produkcja programu postanowiła zatroszczyć się o bezpieczeństwo osób będących przy nagraniach. Dlatego finałowe odcinki The Voice of Poland 2020 odbędą się bez udziału publiczności. 

Jaka jest nowa zasada głosowania w The Voice of Poland 2020? W tym roku decyzję o tym, kto będzie walczył o wygraną podejmie jury i nie będzie już głosowania publiczności. Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron za pomocą punktów będą oceniać występy uczestników. Po każdym występie jurorzy powiedzą komu przydzielili maksymalną ilość punktów. Ostatni wypowie się trener występującej drużyny. Wtedy wyłoni osobę, która przejdzie dalej. Dwie osoby, które otrzymają najwięcej punktów z teamu również wystąpią w kolejnym odcinku.

Jeśli w głosowaniu jury będzie remis to o awansie uczestnika zdecyduje ilość punktów, które przyznał trener drużyny.

Przypomnijmy, że w pierwszy odcinku finałowym wystąpi 16 uczestników. Oznacza to, że na scenie wystąpi po czterech wokalistów z każdej drużyny.

Przedstawiciele stacji zapewniają, że nad głosowaniem będzie czuwać notariusz.

Shrek 5: kiedy premiera? Są nowe informacje >>

The Voice of Poland 2020 – Michał Matuszewski opuszcza program

Czarne chmury zawisły nad drużyną Urszuli Dudziak. Niestety, ale jeden z jej faworytów, Michał Matuszewski,  zakończył swoją przygodę w The Voice of Poland z powodów zdrowotnych.

Jego miejsce zajmie Martyna Zygadło.

Top Model 2020 – półfinał, finał

W ostatnią środę został wyemitowany odcinek, w którym uczestnicy polecieli do Grecji na fashion week. Właśnie tam mieli zostać wyłonieni finaliści programu. Niestety, ale przed wylotem okazało się, że trójka półfinalistów jest zakażona koronawirusem. Oznacza to, że nie mogli dalej rywalizować w programie.

Decyzją jury miejsce Patrycji, Dominica i Ernesta zajęli Karolina Kuczyńska i Mariusz, którzy wcześniej odpali z rywalizacji. Wiadomość o zakażeniu koronawirusem załamała trójkę uczestników, jednak produkcja programu postanowiła dać im jeszcze jedną szansę.

Serce nam pękło jak ta reality przyszła. Damy wam szansę walczyć o finał, będzie special challenge jak wrócimy do Warszawy – powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z Ernestem, Patrycją i Dominikiem.

Przed nami druga część półfinału. Do rywalizacji o wygraną Top Model 9 staną Weronika Kaniewska, Maja Siwik i Mikołaj Śmieszek, Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski.

Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica i Ernest Morawski zmierzą się z innym zadaniem, które wyłoni finalistę.

Teraz pozostaje nam czekać na dalsze informacje, dzięki którym dowiemy się jak będzie wyglądał finałowy odcinek i w jakim składzie się odbędzie.

Cleo w Media Expert nie tylko śpiewa. Dostała tam pracę! >>

Czekacie na finały tych programów?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.