Reklama
placeholder
News

The Voice of Poland: Jan Górka wygrał program. Co wiemy o wokaliście?

The Voice of Poland: Jan Górka wygrał program. Co wiemy o wokaliście?

fot. instagram.com/janek_gorka/

Reklama
Reklama
placeholder

14. edycja programu The Voice of Poland przeszła do historii. Warto wspomnieć, że była to pierwsza odsłona muzycznego show, w której w stosunku do poprzedniej nie zmienił się skład trenerów. Na czerwonych fotelach ponownie zasiedli: Lanberry, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska. O zwycięstwo walczyli: Becky Sangolo, Antoni Zimnal, Maja Walentynowicz oraz Jan Górka.

Antoni Zimnal Jan Górka - zwycięzca 14. edycji The Voice of Poland

 Jan Górka głosami widzów otrzymał tytuł najlepszego głosu 14. edycji programu The Voice of Poland. W jego ręce trafiła też statuetka i czek 50 tysięcy złotych. Wokalista podpisze również kontrakt płytowy oraz otrzymał złoty bilet na koncert premier festiwalu w Opolu w 2024 roku. Co warto o nim wiedzieć  ?

Jan Górka - wiek, życie prywatne

Nie wiadomo kiedy urodził się Jan Górka i ile obecnie ma lat. Mężczyzna pochodzi z Raciborza. Obecnie mieszka we Wrocławiu. Jan Górka studiuje mechatronikę - fizykę kwantową na Politechnice Wrocławskiej. W wolnych chwilach buduje czujniki, paralizatory czy roboty.Jan Górka obecnie nie ma dziewczyny. Po zakończeniu ostatniej relacji napisał piosenkę Zadzwonię, którą zaprezentował w półfinale 14. edycji programu The Voice of Poland. 

Jan Górka - muzyka

Jan Górka w wolnym czasie bardzo lubi nagrywać piosenki na dyktafon. Do tej pory nagrał ich 1200, a dodatkowo napisał 400 utworów. Ciekawostką jest to, że w dzieciństwie Jan nie chętnie uczestniczył w zajęciach w szkole muzycznej. Zaszantażował nawet tatę, że zacznie lepiej się uczyć, gdy ten wypisze go z niej i dotrzymał słowa.  Do udziału w muzycznym show namówiły go siostry, bo ich zdaniem sposób jego śpiewania jest zbyt emocjonalny i zdziera głos. Jan Górka uwielbia smutny repertuar, choć sprawia wrażenie wesołka to jest to tylko maska.

Jan Górka - Instagram

Jan Górka jest aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @janek_gorka. Ma też kanał na YouTubie, na którym zamieszcza covery, ale też piosenki autorskie.

Jan Górka - Zadzwonię (Wersja akustyczna)

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama