News

Będzie TikTok MMA! Znamy uczestników i datę gali

Będzie TikTok MMA! Znamy uczestników i datę gali

Fot. Instagram.com/tik_tok_mma

Będzie TikTok MMA! To nie żart. Znamy pierwszych uczestników i datę gali. Czy gala tiktokerów osiągnie taki sam sukces jak Fame MMA?

Koncert na Fame MMA 5: kto zagra na gali? >> 

Gale mieszanych sztuk walki, zwłaszcza te z udziałem gwiazd, to hit. Po raz pierwszy Fame MMA zostało zorganizowane 30 czerwca 2018 w Koszalinie. Pojedynki celebrytów na ringu okazały się wielkim sukcesem - każda edycja przyciąga tłumy widzów i wzbudza wielkie emocje.

26 października 2019 roku, już po raz piąty, będziemy mogli zobaczyć Fame MMA. Impreza odbędzie się w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Publiczność zobaczy walki m.in. Esmeraldy Godlewskiej i Eweliny Kubiak (Ewelony z Warsaw Shore) oraz Lorda Kruszwila i Mini Majka.

Esmeralda Godlewska wraca na ring! >> 

TikTok MMA: data, kto wystąpi?

Wiadomo, że oprócz Fame MMA, niedługo zobaczymy nową wersję widowiska – TikTok MMA. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem na ringu zmierzą się gwiazdy znane z aplikacji TikTok. Pierwsza gala TikTok MMA odbędzie się już 5 stycznia 2020 roku.

Kto wystąpi na TikTok MMA? Zawodnikami zostali m.in. Paulina Paola i Siiitek. W sumie w ramach TikTok MMA publiczność ma zobaczyć 5 walk. 

Fame MMA 5: Lord Kruszwil oficjalnym zawodnikiem! >> 

Na razie organizatorzy nie zdradzili gdzie odbędzie się TikTok MMA. Nie podano też cen biletów. Wiadomo, że niedługo wejściówki będzie można zdobyć na tej stronie. Galę online będzie można zobaczyć w systemie PPV za jedynie 10 złotych.

Będziecie oglądać TikTok MMA?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie próżnuje czas treningu pora zacząć :) #tiktokmma

Post udostępniony przez I Gala TIK TOK MMA (@tik_tok_mma)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przygotowania do walki trwają ?#tiktokmma @tik_tok_mma @arab_shamaev

Post udostępniony przez Paulina Paola (@paulinapaolaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest moc #tiktokmma

Post udostępniony przez I Gala TIK TOK MMA (@tik_tok_mma)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj