Reklama
placeholder
News

Travis Scott dissuje Timotheego Chalameta w kawałku Meltdown? Poszło o Kylie Jenner?

Travis Scott dissuje Timotheego Chalameta w kawałku Meltdown? Poszło o Kylie Jenner?

fot. YouTube/ Travis Scott/ fot. www.imdb.com

Reklama
Reklama
placeholder

Premiera długo wyczekiwanego albumu Travisa Scotta o nazwie Utopia przypadła na 28 lipca 2023 roku. W tym samym dniu ukazał się również album Post Malone'a o tytule Austin. Można by porównać wyjście tych dwóch płyt na rynek w tym samym czasie do "bitwy kasowej" filmu Barbie i Oppenheimer. W tym przypadku zwyciężył nowy album Scotta, którego fani wyświetlili już kilka milionów razy na YouTubie, podczas gdy krążek drugiego rapera odtworzony został na razie przez jedynie kilkaset tysięcy użytkowników serwisu.

Na popularność Utopii wpłynęły z pewnością ambitne plany Travisa Scotta, który chciał zagrać koncert pod piramidami w Gizie. Do tego spektakularnego występu jednak nie doszło, choć raper zapewnia, że w przyszłości na pewno uda mu się zrealizować ten pomysł.

Travis Scott chciał dać koncert pod... piramidami. Przeniósł występ w inne kultowe miejsce >>

 

Travis Scott dissuje Timotheego Chalameta w kawałku Meltdown?

Spośród 19 piosenek znajdujących się w najnowszym albumie rapera, jedna przykuwa szczególną uwagę, ze względu na zawarte w niej nawiązanie do Timotheego Chalameta. Wspomnienie w utworze aktora, który gra główną rolę w nadchodzącym musicalu Wonka, ma prawdopodobnie związek z plotkami na temat rzekomego romansu pomiędzy Chamletem a Kylie Jenner, która jest byłą partnerką Scotta.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet przyłapani przez paparazzi. Podsycają plotki o romansie [ZDJĘCIA] >>

 Meltdown - Travis Scott dissuje Timotheego Chalameta

Chocolate AP and chocolate the Vs (Vs), got the Willy Wonka factory (Vs)
Burn a athlete like it's calories, find another flame hot as me, b*tch

Czekolada AP i czekolada Vs (Vs), mam fabrykę Willy'ego Wonki (Vs)
Spal sportowca jak kalorie, znajdź inny płomień tak gorący jak ja, s*ko

W podanym fragmencie piosenki Travis twierdzi, że lubi brązową biżuterię, ponieważ jego AP, czyli Audemars Piguet [ekskluzywny zegarek] ma kolor czekolady. Jednocześnie podkreśla, że jego diamenty mają poziom czystości VS [zawierają bardzo małe inkluzje] oraz posiada on istną "Fabrykę Willy'ego Wonki". 

Płomień w slangu oznacza, że muzyka jest gorąca, a zatem dobra. W ostatnim z powyższych wersów Travis Scott nawiązuje do swojej byłej partnerki, Kaylie Jenner, sugerując, że ta nigdy nie znajdzie kogoś lepszego od niego. Jest to jednocześnie kolejne uderzenie w Chamleta. 

Słuchaliście już nowej piosenki Travisa Scotta - Meltdown?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama