News

Tinder wprowadza zmiany przez koronawirusa. Jakie?

Tinder wprowadza zmiany przez koronawirusa. Jakie?

Fot. Pixabay.com

Tinder wprowadza zmiany przez koronawirusa. Jakie innowacje czekają na użytkowników aplikacji randkowej? 

Konto premium za darmo! Pornhub idzie na rękę krajom z koronawirusem >>  

Tinder to aplikacja randkowa, która została uruchomiona w sierpniu 2012 roku. Pozwala na udostępnianie informacji na swój temat oraz zdjęć innym użytkownikom za pośrednictwem Instagrama, Facebooka czy Spotify. Tinder na podstawie lokalizacji ustala też położenie geograficzne i określa, w jakiej odległości oraz w jakim przedziale wiekowym mają być nasi kandydaci oraz jakiej mają być płci. Podaje się, że z Tindera korzysta 57 milionów ludzi na całym świecie.

Z powodu pandemii koronawirusa, która trwa na świecie od kilku miesięcy, Tinder aktywował wszystkim użytkownikom opcję zmiany lokalizacji, która do tej pory była dostępna tylko właścicieli płatnych kont Tinder Plus i Tinder Gold.

Najlepsze piosenki o koronawirusie. Tego musicie posłuchać >>  

Dzięki funkcji zmiany lokalizacji wszyscy, którzy korzystają z Tindera, mogą szukać pary wśród osób, które mieszkają na dowolnym miejscu na świecie. Ma to pomóc w nawiązywaniu kontaktu osobom, które z powodu kwarantanny nie mogą opuszczać swoich domów.  Opcja zmiany lokalizacji jest dostępna dla wszystkich użytkowników Tindera od 26 marca do 30 kwietnia 2020 roku.

Będziecie korzystać z tej opcji? ;-) 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj