News

Konto premium za darmo! Pornhub idzie na rękę krajom z koronawirusem

Konto premium za darmo! Pornhub idzie na rękę krajom z koronawirusem

Fot. Flickr.com

Konto premium za darmo! Pornhub idzie na rękę krajom, które walczą z koronawirusem.

#zostanwdomu – o co chodzi w internetowej akcji? >>  

Jakiś czas temu serwis pornograficzny Pornhub postanowił zachęcić Włochów do przestrzegania zasad kwarantanny i zaoferował im darmowe konto premium przez miesiąc. Dodatkowo ogłoszono, że firma przekaże zyski z marca na rzecz włoskiej służby zdrowia, by pomóc w przetrwaniu sytuacji kryzysowej. Później pojawiły się informacje, że Pornhub zaoferował nieodpłatne konto premium nie tylko mieszkańcom Włoch, lecz także Francji i Hiszpanii.

Pornhub – konto premium za darmo dla wszystkich

Niedawno Pornhub ogłosił, że daje dostęp do darmowego konta premium użytkownikom na całym świecie. Wszyscy internauci będą mogli skorzystać z promocji przez miesiąc – do 23 kwietnia 2020 roku.

Pornhub zachęca ludzi z całego świata, aby pomogli w zatrzymaniu nastałej epidemii poprzez przestrzeganie zasad kwarantanny domowej. W dotrzymaniu obietnicy pomoże DARMOWE Premium! – czytamy na stronie internetowej serwisu.

Koronawirus: Pornhub daje konto premium ZA DARMO! >> 

Twórcy namawiają do przestrzegania zasad kwarantanny domowej, a w przypadku kiedy przebywanie w ciągłej izolacji nie jest możliwe, proszą o regularnego mycia rąk oraz zachowywania bezpiecznej odległości od innych osób.

Dodatkowo Pornhub poinformował na swoim blogu, że za kwiecień wypłaci 100% wynagrodzenia swoim modelom i modelkom, którzy nie mogą pracować z powodu pandemii koronawirusa.

Skorzystacie z tej promocji? ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.