Reklama
placeholder
News

Tokio Hotel zagra koncert w Polsce! Pamiętacie hit Durch Den Monsun?

Tokio Hotel zagra koncert w Polsce! Pamiętacie hit Durch Den Monsun?

fot. Instagram: @tokiohotel

Reklama
Reklama
placeholder

Grupa Tokio Hotel ostatni raz zagrała koncert w Polsce pod koniec marca 2023 roku. Okazuje się, że za jakiś czas znów powróci do naszego kraju. Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na nadchodzący koncert?

Zespół Tokio Hotel powstał w 2001 roku w niemieckim miasteczku Magdeburg z inicjatywy braci-bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów. Niedługo potem do braci dołączyli pozostali członkowie grupy, czyli Gustav Schäfer i Georg Listing. Zespół ma na swoim koncie ponad 10 milionów sprzedanych płyt w 68 krajach. W 2022 roku członkowie Tokio Hotel wyruszyli w trasę koncertową Beyond the World Tour. Tego samego roku wydali również swój siódmy album studyjny o nazwie 2001 oraz dwa nowe single o tytułach Bad Love i HIM. Choć obie piosenki cieszą się sporym zainteresowaniem, żadna z nich nie powtórzyła sukcesu hitowego utworu zespołu pod tytułem Durch Den Monsun. Teledysk do piosenki obecnie ma ponad 30 milionów wyświetleń. Ogromną popularność zdobyły również inne utwory grupy takie jak Automatic czy Don't Jump

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Tokio Hotel zagrają koncert w Polsce w 2025 roku. Od kiedy i w jakiej cenie bilety będą w sprzedaży?

Fani Tokio Hotel będą mogli usłyszeć hitowe utwory zespołu w Polsce. Grupa po raz kolejny wystąpi w naszym kraju 19 marca 2025 roku w ramach trasy koncertowej The Tour 2025. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresji. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie Knock Out Music Store. Ceny biletów są następujące:

General Admission (I pula) - 199 złotych
General Admission w przedsprzedaży - 209 złotych
General Admission w dniu koncertu - 230 złotych
Golden Circle w przedsprzedaży - 399 złotych
Golden Circle w dniu koncertu- 420 złotych

Doja Cat w Polsce 2024! Data koncertu, bilety >>

W sprzedaży mają być dostępne także pakiety VIP, upoważniające do spotkania z członkami Tokio Hotel w formie Meet & Greet, uczestnictwa w soundchecku oraz wcześniejszego wejścia do Progresji. 

Tokio Hotel - Durch Den Monsun

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama