News

Tom Grennan został pobity, trafił do szpitala. 'Nieodpowiednie miejsce i czas'

Tom Grennan został pobity, trafił do szpitala. 'Nieodpowiednie miejsce i czas'

fot. materiały prasowe/Sony Music

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Tom Grennan trafił do szpitala po „nieuzasadnionym ataku”, do którego doszło w Nowym Jorku. W mediach społecznościowych wokalisty pojawiło się oświadczenie, w którym przekazano, że artysta odwołuje występ w Waszyngtonie w związku z hospitalizacją.

Justin Bieber wśród pozwanych. Naruszyli prawa autorskie? >> 

Tom Grennan został napadnięty, trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło przed barem na Manhattanie po koncercie Toma Grennana. Piosenkarz został nie tylko pobity, lecz także okradziony.

Tom jest w szpitalu pod obserwacją lekarzy. Obrażenia obejmują pękniętą błonę bębenkową i problem z wcześniej złamaną szczęką. Tom jest w dobrym nastroju, ale musi wyzdrowieć, lekarze oceniają czy może kontynuować trasę koncertową.

Tom nie chce nikogo zawieść. (…) Chcemy podziękować niesamowitym fanom Toma za ich wsparcie i zrozumienie – przekazał w oświadczeniu management gwiazdora. 

ASAP Rocky aresztowany. Zatrzymano go po wyjściu z samolotu [AKTUALIZACJA] >>

Później na profile na Twitterze  i na Instagramie artysty trafił filmik z wiadomością do fanów.

Pomyślałem, że dam znać, że wszystko w porządku. Wsparcie, które dostaję jest niewiarygodne (….), bardzo dziękuję. [Ostatnie – przyp. red.]  24 godziny były szalone. (…) To było po prostu nieodpowiednie miejsce i nieodpowiedni czas. Zostałem uderzony, znokautowany, obudziłem się i pomyślałem: „Wow, co się stało?” – relacjonował Grennan.

26-latek potwierdził, że ma pękniętą błonę bębenkową i „lekkie wstrząśnienie mózgu”, ale z jego szczęką jest w porządku. Dodał, że złożył zeznania na policji.

Tom Grennan powiedział, że fani są jego „głównym priorytetem” i nie chce odwoływać trasy.

Show musi trwać, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dostać się do Bostonu – stwierdził.

Mike Tyson uderzył innego pasażera w samolocie. Jest wideo >>

24 kwietnia Grennan napisał na Instagramie:

(…) Boston, byliście piękni! Zachodnie Wybrzeże, jestem w drodze!!

Tom Grennan jakiś czas temu ruszył w trasę po Ameryce Północnej, którą promuje swój drugi album studyjny – Evering Road (2021).

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.