News

Tomasz Komenda dostał pracę. Zatrudnili go bracia Collins

Tomasz Komenda dostał pracę. Zatrudnili go bracia Collins

Fot. YouTube.com/24 GODZINY online pl

Tomasz Komenda dostał pracę. Zatrudnili go bracia Collins. Gdzie będzie pracował bohater filmu 25 Lat Niewinności. Sprawa Tomka Komendy?

Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie! >> 

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za gwałt i morderstwo nastolatki, do którego doszło w Miłoszycach. Po osiemnastu latach uchylono wyroki skazujące. Sąd uznał, że Tomasz Komenda jest niewinny.

Na podstawie historii Tomasza Komedy powstał film 25 Lat Niewinności. Sprawa Tomka Komendy, który wszedł na ekrany kin 10 września 2020 roku.

Tomasz Komenda pracuje u braci Collins

Zanim Tomasz Komenda usłyszał wyrok, pracował w myjni samochodowej. Po latach wrócił do dawnego zajęcia. Pracodawca traktował go jednak jako „reklamę”, która przyciągnie klientów.

Tak jest od pierwszego dnia na wolności. Jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno. Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom – mówił mężczyzna w rozmowie z WP.

Wypowiedź Tomka Komendy zszokowała Rafała Collinsa. Uczestnik 2. edycji programu Ameryka Express zaproponował 43-latkowi pracę.

(…) Chcę Ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak Ty zasługuje przynajmniej na... spokój i porządną robotę. Zapraszam do nas – napisał na Facebooku.

Patrycja Kujawa odmówiła szycia powyżej rozmiaru 38. Jest afera i oświadczenie >> 

Niedawno w mediach społecznościowych braci Collins pojawiła się informacja, że Tomasz Komenda przyjął ofertę i będzie pracował w Fundacji Braci Collins.

Bardzo miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy współpracę z Tomkiem Komendą. Tomek miał do wyboru zatrudnienie w trzech spółkach którymi kieruje: studio tuningu pojazdów, restaurację w Warszawie lub pracę w naszej fundacji. Na szczęście bez wahania wybrał pracę w Fundacji Braci Collins, z czego osobiście bardzo się cieszę. Funkcja jaką będzie sprawować to Specjalista do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. (…) Ponadto Tomek będzie pracował z domu, tak aby nie musiał opuszczać otoczenia, które zna i w którym czuje się komfortowo, w gronie rodzinnym blisko narzeczonej i dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat (…) – czytamy na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani Bardzo miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy współpracę z Tomkiem Komendą. Tomek miał do wyboru zatrudnienie w trzech spółkach którymi kieruje: studio tuningu pojazdów, restaurację w Warszawie lub pracę w naszej fundacji. Na szczęście bez wahania wybrał pracę w Fundacji Braci Collins, z czego osobiście bardzo się cieszę. Funkcja jaką będzie sprawować to Specjalista do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Dzięki takiemu rodzajowi pracy Tomek będzie miał wokół siebie wąskie grono ludzi, nie będzie musiał codziennie stawać do setek zdjęć, tak jak to było na myjni, w której pracował. Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty. Mamy pełną świadomość, iż ma trochę do nadrobienia i musimy mu dać trochę czasu na pełną, obopólną współpracę. Aby biegać należy umieć na początek dobrze chodzić, wobec czego współpraca rozpocznie się od różnych kursów (m.in. prawa jazdy), oraz opieki psychologicznej ponieważ państwo nawet o to nie zadbało, powyższe aktywności przygotują go do lepszej współpracy. Ponadto Tomek będzie pracował z domu, tak aby nie musiał opuszczać otoczenia, które zna i w którym czuje się komfortowo, w gronie rodzinnym blisko narzeczonej i dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat, tymczasem nasza współpraca zapewni jego rodzinie spokojne życie bez konieczności martwienia się o rachunki czy inne opłaty. Umówiliśmy się z Tomkiem, że będzie sam decydował, w którym momencie będzie w stanie udźwignąć duży projekt. Nie ukrywamy że nasza współpraca w zakresie, w jakim ją planujemy, jest dla nas nowością i będziemy musieli nieco zrestrukturyzować nasze plany, na szczęście dzięki ludziom którzy nas otaczają mamy możliwości, które nam na to pozwalają. Uzgodniliśmy z Tomkiem, iż wypowiadamy się na temat tej sprawy jedynie do końca tego tygodnia, po czym odmawiać będziemy komentarzy celem uzyskania spokoju potrzebnego Tomkowi oraz nam aby nasza współpraca dobrze się ułożyła. A tak totalnie od siebie dodam tylko, że to jest straszna farsa iż Tomek wciąć czeka na zadośuczynienie od Państwa i musiał pracować po myjniach, jego wyrok nie zakończył

Post udostępniony przez Bracia Collins (@braciacollins)

 

Kochani Bardzo miło mi poinformować, iż z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy współpracę z Tomkiem Komendą. Tomek miał do...

Opublikowany przez Rafała Collinsa Wtorek, 22 września 2020

 

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał...niewiarygodne... Sam wiem jak...

Opublikowany przez Rafała Collinsa Sobota, 19 września 2020

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.