News

Tomek Lubert i Strzelba – Desire promuje nowy projekt

fot. YouTube.com/projekt Lubert

Projekt Lubert wydał pierwszy singiel, Desire. Nową muzyczną propozycję Tomek Lubert zaprezentował słuchaczom wspólnie z  przyjaciółmi. To Karolina „Strzelba” Strzebońska, Bartosz Miecznikowski i Piotr „Posejdon” Pawłowski.

Rammstein – bilety na koncert w Polsce w 2023. Jakie ceny i kiedy start sprzedaży? >> 

Lubert – Desire

Jak mówią sami artyści, to zupełnie nowa jakość na naszym rynku muzycznym. Muzycy połączyli nowoczesne brzmienia z rockowymi riffami gitarowymi, a całości dopełnia charakterystyczny wokal charyzmatycznej wokalistki „Strzelby”, czyli Karoliny Strzebońskiej. Za produkcję utworu Desire odpowiada Wojtek Horny.

Singiel Desire zapowiada debiutancki album projektu Lubert, na którym poza premierowymi utworami znajdą się również dwa covery-niespodzianki.

Do piosenki powstał odjechany teledysk, który był kręcony nocą na ulicach Łodzi. W klipie gościnnie udział wzięli mistrzyni driftu, Karolina Pilarczyk oraz Karol Majewski.

Maffashion w teledysku Beaty Kozidrak. Oto Frajer >>

Zespół przygotowuje się do trasy koncertowej nie tylko po Polsce, lecz także poza jej granicami. Zaprezentują premierowy repertuar oraz muzyczne niespodzianki dla fanów poprzednich zespołów Tomka Luberta (Virgin, Video, Volver).

Projekt Lubert – skład

Tomek Lubert – producent, kompozytor, muzyk i lider projektu. Znajomi z branży mają żartować, że jest „muzycznym alchemikiem”, bo czego się nie dotknie zamienia w złoto, platynę i diamenty.

Karolina „Strzelba” Strzebońska (wokal) – absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie wiolonczeli. Z muzyki utrzymuje się od najmłodszych lat. Już jako 15-latka śpiewała na weselach. Ukończyła studia pedagogiczne w Krakowie i Warszawie.

„Strzelba” to uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland, gdzie doszła aż do ćwierćfinału.  Na swoim koncie ma utwory zarówno w rockowym, jak i elektronicznym brzmieniu. Nie ogranicza się gatunkowo.

Pasję do muzyki zaszczepił w niej tata, który niezmiennie uwielbia mocniejsze gitarowe brzmienia. To właśnie one mocno zakorzeniły się w jej głosie.

Piosenki, których Lanberry jest autorką i które stały się hitami >>

Piotr „Posejdon” Pawłowski – multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Współpracował między innymi z takimi artystami, kapelami i instytucjami jak: Closterkeller, Chocolate Spoon, Albert Rosenfield, John Porter Band, Piotr Bukartyk, Mech, Elektryczne Gitary, Virgin, Zbigniew Namysłowski, Michał Urbaniak, Orkiestra Filharmonii Warszawskiej i Orkiestra Teatru Wielkiego w Warszawie.

Bartosz Miecznikowski – kompozytor, gitarzysta, jako muzyk sesyjny nagrał gitary na około trzydziestu albumach wykonawców takich jak: Jay Delano, Sylwia Grzeszczak, Mezo, K.A.S.A., czy Chojnacki. Wspólnie z Tomaszem Karolakiem tworzy zespół Pączki w Tłuszczu. Od lat gra z zespołem Jeden Osiem L.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.