News

Tomorrowland 2020 został ODWOŁANY! To koniec festiwali w tym roku?

Tomorrowland 2020 został ODWOŁANY! To koniec festiwali w tym roku?

fot. Wikimedia Commons/wiiilokan

Tomorrowland 2020 został odwołany. Taką decyzję podjęli organizatorzy największego i najpopularniejszego festiwalu muzyki elektronicznej w Europie.

Tomorrowland 2020 miał się odbyć w czasie dwóch, letnich weekendów – 17-19 lipca oraz 24-26 lipca 2020 roku. Impreza tradycyjnie miała mieć miejsce w mieście Boom w Belgii. W marcu została już odwołana zimowa wersja Tomorrowland, która miała odbyć się we francuskich Alpach w miejscowości Alpe d’Huez. Epidemia koronawirusa stanęła na drodze również głównej wersji festiwalu.

Koronawirus: Tomorrowland Winter 2020 odwołany! >>

Osoby, które kupiły już bilety na to wydarzenie otrzymały wiadomość mailową o anulowaniu festiwalu i o przeniesieniu zakupionych biletów na Tomorrowland 2021. 

Warto pamiętać, że zakup biletów na Tomorrowland nie jest prosty – bilety są dostępne przez kilka minut i aby mieć możliwość ich kupienia trzeba się odpowiednio wcześniej zarejestrować (najczęściej w styczniu). 

Billie Eilish, Maluma, J Balvin i inni na jednym koncercie! Gdzie oglądać Jeden Świat #TogetherAtHome? >>

Tomorrowland 2021 – data

Tomorrowland 2021 odbędzie się w dniach 16-18 lipca oraz 23-25 lipca 2021 roku. Ta informacja również została podana w mailingu do niedoszłych uczestników Tomorrowland 2020 i na profilach festiwalu w serwisach społecznościowych.


Czy to oznacza, że wszystkie letnie festiwale w tym roku zostaną anulowane?


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.