Reklama
placeholder
News

Koronawirus: Tomorrowland 2020 odwołany!

Koronawirus: Tomorrowland 2020 odwołany!

fot. flickr.com

Reklama
Reklama
placeholder

Tomorrowland 2020 został odwołany. Edycja zimowa tego jednego z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej miał odbyć się w marcu w Alpe d'Huez. Powodem jest obecność koronawirusa we Francji.

Koronawirus: jak palić jointy w obliczu pandemii? To trzeba zobaczyć! >>

Tomorrowland to największy i najpopularniejszy festiwal muzyki elektronicznej. Bilety na to wydarzenie wyprzedają się w całości w kilka minut. Letnia edycja odbywa się pod koniec lipca w miejscowości Boom, niedaleko Antwerpii w Belgii.

Od 2018 roku organizowana jest zimowa edycja festiwalu Tomorrowland. Odbywa się ona w drugi bądź trzeci weekend marca w Alpe d'Huez we Francji.

W tym roku festiwal Tomorrowland Winter 2020, decyzją francuskiego rządu, został odwołany. Powodem jest obecność koronawirusa we Francji. Anulowane są wszystkie duże wydarzenia, które gromadzą ludzi różnych narodowości na zamkniętych terenach imprez.

Teren narciarski Alpe d'Huez Grand Domaine Ski pozostaje jednak otwarty dla wszystkich odwiedzających. Będzie można również korzystać z wyciągów i stoków narciarskich, barów i restauracji.

Koronawirus w Polsce: co z koncertami Harry’ego Stylesa i trasą Quebonafide? >>

Całe oświadczenie zespołu Tommorowland Winter 2020 możecie przeczytać tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama