News

Malwina Witczak przejmuje TOP 20!

Malwina Witczak przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Malwina Witczak - kim jest?

Malwina to połączenie niepoprawnej optymistki i perfekcjonistki w jednym. Zawsze dąży do wyznaczonego celu, bo uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha podróżować i odkrywać nowe miejsca, inspiruje ją przyroda. Z wykształcenia jest magistrem biologii, ale ukończyła także studia z zakresu chemii i geografii.

Muzyka zawsze była obecna w jej życiu. Od najmłodszych lat śpiewała w chórze i uczyła się gry na instrumentach, dlatego nie wyobraża sobie dnia bez słuchania ulubionej muzyki.

Malwina na co dzień mieszka w Poznaniu, choć w jej żyłach płynie gorąca polsko-tanzańska krew. Malwina to absolutny wulkan energii - kocha, gdy w jej życiu dzieje się coś nowego.

Malwina Witczak -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Malwina Witczak

Wiek: 30 lat

Miejsce zamieszkania: Poznań

Kim jestem z zawodu: magistrem biologii

Co robię na co dzień: pracuję zawodowo, uprawiam sport, staram się każdego dnia znaleźć czas na odpoczynek przy muzyce lub czytając książkę, realizuję swoje cele i wciąż wyznaczam kolejne, pracuję przed obiektywem i kamerą

Moje hobby: podróże, muzyka, sport, książki, filmy

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: deep house

Ulubiona piosenka: Secondcity - I Wanna Feel

Ulubione miejsce: Zanzibar

Najbardziej nie lubię: hipokryzji

Jestem dumna, że: nigdy się nie poddaję i zawsze dążę do wyznaczonych celów, mimo niekiedy pojawiających się przeciwności losu

Moja największa wada: perfekcjonizm

Moja największa zaleta: także perfekcjonizm :)

Moje ulubione konto na Insta: @codzienna.inspiracja

Inspiruje mnie: świat

Największe marzenie: zwiedzić wszystkie miejsca ze swojej podróżniczej listy marzeń

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na MALWINĘ WITCZAK (@malwina_witczak)!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.