News

Top Model 2020: FINAŁ. Kto wygrał edycję?

Top Model 2020: FINAŁ. Kto wygrał edycję?

Fot. Instagram.com/weronikakaniewskaa/YouTube.com/TVN Fashion/Instagram.com/patrycjaxsobolewska

Finał Top Model za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? Poznajcie nazwisko zwycięzcy. Zgadzacie się z werdyktem?

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model. Brat uczestnika komentuje oskarżenia >>

Top Model 9 – finał

25 listopada 2020 roku wyemitowano finał Top Model. Tak jak w poprzednich sezonach, w tej serii nie zabrakło emocji, a widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczestników, którzy marzą o karierze w modelingu.

Kandydaci na top modelki i modeli przez wiele tygodni byli oceniani przez surowe jury – Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę, Kasię Sokołowską i Joannę Krupę oraz gościa specjalnego - Peyman Amin jest międzynarodowym bookerem i agentem. Mieszkańcom Domu Modeli towarzyszył Michał Piróg.

W finale Top Model 9 miało wziąć udział 4 uczestników, jednak krótko przed ostatnim odcinkiem produkcja programu poinformowała o zdyskwalifikowaniu Dominica D’Angelica. Decyzja ma związek z informacjami na temat kryminalnej przeszłości 30-latka. 

Ostatecznie o główną nagrodę walczyli, zdobywczyni Złotego Biletu, Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek. To właśnie oni mieli szansę na podpisanie kontraktu z renomowaną agencją modeli, 100 tysięcy złotych i pojawienie się na okładce magazynu Glamour.

Gośćmi muzycznymi finału Top Model 2020 byli Anna Karwan, Mery Spolsky, Ralph Kamiński oraz Baranovski.

Uczestnicy Top Model komentują sprawę Dominica D'Angelica. Padły ostre słowa >>

Top Model 2020 – wyniki finału

Zwycięzcą Top Model 9 jest Mikołaj Śmieszek. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli, okładka w miesięczniku "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych.

Gratulujemy! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.