News

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model. Brat uczestnika komentuje oskarżenia

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model. Brat uczestnika komentuje oskarżenia

Fot. Instagram.com/iamstefendangelica

Dominic D’Angelica został usunięty z programu Top Model. Brat uczestnika skomentował oskarżenia, które padły pod adresem 30-latka.

Dominic z Top Model przestępcą seksualnym?! Szokujące informacje przed finałem programu >> 

Dominic z Top Model przestępcą seksualnym?  

Niedługo przed emisją ostatniego odcinka 9. edycji Top Model światło dzienne ujrzały szokujące informacje na temat jednego z finalistów. W sieci pojawiły się screeny dokumentów, z których wynika, że 30-letni Dominic w przeszłości  został oskarżony o uprawianie seksu oralnego z osobą poniżej 16. roku życia i otrzymał karę 60 dni pozbawienia wolności i 3 lata w zawieszeniu. Mężczyzna miał zostać wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych.

Według doniesień przekazywanych przez portale, jakiś czas później Dominic D’Angelica i jego brat Stefen zostali aresztowani za pobicie i planowanie przestępstwa. Uczestnik Top Model miał zostać skazany na 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Jak podaje Pudelek, dziennikarze skontaktowali się z fundacją, która działa na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym. Operation Care Amador County przekazała m.in., że rodzina ofiary kontaktowała się z produkcją Top Model, żeby poinformować o kryminalnej przeszłości uczestnika, jednak nie uzyskali odpowiedzi.

Fame MMA: Marcin Najman DOŻYWOTNIO zdyskwalifikowany! Federacja podejmie kroki prawne >> 

Dominic D’Angelica usunięty z finału Top Model

Po tym jak cała sprawa została nagłośniona, na Instagramie @topmodelpolskatvn poinformowano, że Dominic D’Angelica nie wystąpi w finale show.

Sam Amerykanin nie przedstawił jeszcze swojego stanowiska. Ograniczył możliwość dodawania komentarzy w swoich mediach społecznościowych.

Dominic D’Angelica oskarżony o przestępstwo seksualne. Brat komentuje

Internauci dotarli do Stefena D’Angelica – brata-bliźniaka Dominica. Pod jednym z najnowszych postów, jeden z obserwujących zapytał:

Twój brat naprawdę jest pedofilem?

Nie, to fake news – odpowiedział model.

Jestem ciekawy, screeny wyglądają autentycznie – dopytywał obserwator.

Tak, ale nigdy nie został skazany, to nieprawda. Pozwólcie opowiedzieć mu całą historię – czytamy w komentarzu.

Sąd uznał go za niewinnego w prawomocnym wyroku?

Więc te screeny są fałszywe? Jaka jest cała historia? – drążyli internauci.

Zrobimy niedługo live i wyjaśnimy całą sytuację i te błędne oskarżenia. (…) Wiemy, że musicie to usłyszeć od nas. Nie wiecie nic, z przyjemnością to na pewno wyjaśnimy. Dziękuję – napisał Stefen D’Angelica.

Youtuberzy wywołali burzę filmem o seksie małżeńskim. Teraz się tłumaczą >>

Dominic D’Angelica dokonał napaści seksualnej? Michał Piróg zabiera głos 

W internecie nie brakuje komentarzy od osób, które nie wierzą w niewinność uczestnika Top Model oraz tych, którzy stają po jego stronie. Wsparcie dla Dominica D’Angelica wyraził m.in. Michał Piróg.

Nie wiedziałem o tej historii z przeszłości Dominica nic. Oceniam człowieka za to jakim jest i jakiego miałem szansę poznać. Przed wydaniem werdyktu ze strony opinii publicznej, prasy i pozostałych mediów namawiał bym do racjonalnego i chłodnego podejścia do tematu. Oskarżyć jest łatwo. Następnie dać szansę do obrony. Jeśli nie ponosimy winy i nie stoi za nami sztab prawników i wpływowych znajomych zostajemy zazwyczaj na wolności – cytuje wypowiedź tancerza Party.pl.

Na InstaStory @michalpirog pojawił się post, który prawdopodobnie odnosi się do informacji przekazywanych przez portale na temat Dominica D’Angelica.

Plotka jest radiem diabła. Nie bądź jego DJ-em – czytamy.

Raz podłożony ogień wywołuje pożar, a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny. Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez wysłuchania drugiej osoby. Nauczono mnie, że nie przekreśla się nigdy nikogo tak długo jak istnieją przesłanki na czyjąś niewinność. Ludzi bez pieniędzy i znajomości łatwo jest skazać, ale na pewno nigdy ich się nie wypuszcza z powrotem na wolność od tak. Emocje są bardzo złym doradcą, więc radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób – napisał Michał Piróg w kolejnym poście.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.