News

Mężczyzna w ciąży w kampanii znanej marki

Mężczyzna w ciąży w kampanii znanej marki

fot. Instagram.com/roberto_bete/donartestudio

Transpłciowy mężczyzna w ciąży pojawił się w kampanii światowej marki z okazji Dnia Matki. Reklama wzbudziła kontrowersje. Internauci nawoływali do bojkotu. 

Ukradła tajemnicę Coca-Coli. Spędzi 14 lat w więzieniu, musi zapłacić ogromne odszkodowanie >> 

Calvin Klein – ciężarny mężczyzna w reklamie na Dzień Matki

Na instagramowym profilu Calvina Kleina można zobaczyć kampanię z udziałem transpłciowego mężczyzny oraz jego partnerki po tranzycji płciowej. Roberto Bete na zdjęciach jest w zaawansowanej ciąży.

Marka Calvin Klein podkreśla, że swoją kampanią, wspierając kobiety i matki na całym świecie, zwraca uwagę na realia nowych rodzin.

Fotografie trafiły na Instagram 8 maja, czyli w dzień, kiedy w Stanach Zjednoczonych świętowano Dzień Matki 2022. Aktualnie głośno jest nie tylko o samej reklamie, lecz także reakcji na nią.

Kim Kardashian w sukience Marilyn Monroe – mocne słowa projektanta >>

Kampania Calvina Kleina, w której bohaterem jest m.in. mężczyzna w ciąży odbiła się szerokim echem. Nie brakowało negatywnych komentarzy, w sieci pojawiał się hashtag zachęcający do bojkotu marki. Przedstawiciele Calvin Klein mieli odnieść się do krytyki stwierdzając, że „firma toleruje wszystko poza nietolerancją”. Z profilu mają znikać komentarze, które nawołują do nienawiści.

Roberto Bete, który zaistniał w kampanii Calvina Kleina, oraz jego żona Erika Fernandes niedawno zostali rodzicami. Ich syn –  Noah Fernandes Bete urodził się 10 maja 2022 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.