Reklama
placeholder
News

Tribbs nagrał utwór ze światową gwiazdą muzyki elektronicznej. Kiedy premiera Let's Get Fkd Up?

Tribbs nagrał utwór ze światową gwiazdą muzyki elektronicznej. Kiedy premiera Let's Get Fkd Up?

fot. YouTube.com/Tribbs

Reklama
Reklama
placeholder

Tribbs ma na swoim koncie współprace z wieloma polskimi artystami: Roksaną Węgiel, Lanberry czy Smolastym. Teraz czas na współpracę zagraniczną. 17 listopada będzie miał premierę utwór LET’S GET FKD UP, w którym obok polskiego producenta pojawi się Alok - jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie.

Roksana Węgiel i Tribbs w duecie. Just Us będzie hitem? >>

Let’s Get Fkd Up - Alok, Mondello'G, Ceres & Tribbs

Gdy brazylijska artystka Ceres opublikowała na TikToku film, w którym zachęciła producentów muzycznych do korzystania z jej wokalu w formie samplingu, Tribbs wykorzystał tę frazę i stworzył swoją propozycję utworu utrzymanego w gatunku techno. Do wyzwania dołączył też pochodzący z Belgii Mondello’G. Filmiki obu artystów szybko stały się viralami, co nie umknęło uwadze jednej z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie - Alokowi.

Tribbs i Lanberry we wspólnym kawałku. Słuchaliście Dzięki, że jesteś? >>

To Alok połączył całą trójkę - Ceres, Mondello'G i Tribbsa, doprowadzając do powstania wspólnego utworu - Let's Get Fkd Up.

Kim jest Alok?

W serwisie Spotify jego muzyki miesięcznie słuchają ponad 23 miliony użytkowników, współpracował m.in. z Calvinem Harrisem, Steve’em Aokim i The Chainsmokers. Portal djmag.com, uznawany za najważniejsze medium zajmujące się muzyką taneczną, sklasyfikował Aloka na 4. miejscu najlepszych DJ-ów 2022 roku.

Smolasty i Tribbs – Sezon to ich nowy numer. 'Klimatyczny vibe' >>

Let's Get Fkd Up - Alok, Mondello'G, Ceres i Tribbs będzie miał pramierę 17 listopada 2023 roku. Oprócz tego, 6 grudnia, czyli w imieniny Tribbsa, ukaże się jego nowy album, który będzie podsumowaniem jego dotychczasowych polskich wydań.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama