News

Tulia – nowa piosenka MARCOWY to hit wiosny 2021?

Tulia – nowa piosenka MARCOWY to hit wiosny 2021?

Fot. materiały prasowe

19 marca 2021 roku zespół Tulia zaprezentował nową piosenkę. Singiel Marcowy to hit wiosny 2021? 

Lana Del Rey ma prezent dla Warszawy. W sobotę 20.03 patrzcie w niebo - co się wydarzy? >> 

Tulia – Marcowy – nowa piosenka

Najpierw popłynęła Rzeka, a po niej rozpętała się Burza. Teraz żeńskie trio Tulia przedstawia teledysk do trzeciej piosenki. Utwór zapowiada drugą płytę reprezentantek Polski na Eurowizji 2019.

Tym razem Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka pięknie wyśpiewują historię, która wiąże się z wiosną. Marcowy ma nasycony pozytywnymi emocjami, zaraźliwy, zapadający w pamięć refren i znakomity popowy podkład. 

W nowej piosence wokalistki przedstawiają magiczny, leczniczy wpływ wiosny na życie dwojga kochających się osób. W klipie wcielają się w nie ubrani w ludowe stroje tancerze. Swoim tańcem subtelnie, ale jednocześnie bardzo sugestywnie opowiadają historię życia bohaterów Marcowego.

Para, którą poznajemy w Marcowym, urodziła się właśnie w marcu. W tym miesiącu się poznała, zakochała w sobie i pobrała. W marcu przyszły na świat też dzieci bohaterów, w marcu kupili nowy dom. Po takich doświadczeniach, z nadejściem wiosny budził się w nich większy optymizm.

Na pewno na wiosnę przyjdzie nadzieja i będą radosne niebo i ziemia, pokryje się szarość soczystym kolorem, a łąki i pola pokryją się wzorem – śpiewa Tulia w refrenie.

Dissolve Festival: ta impreza otworzy sezon festiwalowy 2021! >>  

W trudnych momentach kochankowie spokojnie czekali na marzec i nadejście wiosny. Wtedy wszystko, razem ze słońcem i eksplozją barw w naturze, wracało na właściwe tory.

Tego czy ich historia ma szczęśliwe zakończenie, dowiecie się oglądając teledysk do piosenki Marcowy.

Tulia – nowa płyta – premiera

Utwory Marcowy, Rzeka i Burza są zapowiedzią drugiej studyjnej płyty zespołu Tulia. Premierę albumu zaplanowano na 21 maja 2021 roku.

Przypomnijmy, że debiutancki krążek grupy pt. Tulia ukazał się w 2018 roku i pokrył się w Polsce platyną.

W piątek 19 marca 2021 roku zespół Tulia pojawi się w #4FUNhome! Oglądajcie wywiad na Facebooku 4FUN.TV od 14.00.

 

Rozmawiamy z Tulia o ich premierze piosenki "Marcowy" i nie tylko! Zadawajcie pytania na żywo w komentarzach, Mateusz Jędraś na pewno przekaże je dziewczynom 🙌

Opublikowany przez 4FUN.TV Piątek, 19 marca 2021

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.