News

Tulia w kryzysie: odeszła wokalistka

Tulia w kryzysie: odeszła wokalistka

Fot. Instagram.com/tulia.official

Tulia w kryzysie. Zespół, który reprezentował Polskę na Eurowizji 2019, "uszczuplił się" o jedną wokalistkę. Co się stało, kto odszedł i jak będzie wyglądać przyszłość Tulii? Sprawdźcie na 4FUN.TV!

TULIA - skład zespołu. Nazwiska, wiek, pochodzenie i wykształcenie dziewczyn z Tulii >> 

Tulia bez Joanny Sinkiewicz

Zespół Tulia działa od 2017 roku. Grupę tworzyły cztery wokalistki – Tulia Biczak, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Joanna Sinkiewicz. Tulia w ciągu 2 lat odniosła ogromny sukces. Zespół m.in. reprezentował Polskę na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. W Izraelu Tulia zaśpiewała piosenkę Fire of Love (Pali Się). Niedawno Tulia poinformowała, że z zespołu odeszła Joanna Sinkiewicz.

Z dniem 1 sierpnia 2019 roku, z powodu spraw osobistych i zdrowotnych, zespół opuściła Joanna. Zgodnie z ustaleniem uzgodnionym z Joanną, nie komentujemy tej sytuacji, mając na względzie osobisty i prywatny charakter. Dziękujemy Joannie za ten czas i życzymy jej wszystkiego dobrego. Prosimy o uszanowanie tej decyzji – napisał zespół Tulia na InstaStory.

Tulia – co oznacza nazwa zespołu? >> 

Już od jakiegoś czasu Tulia publikuje posty bez Joanny Sinkiewicz, grupa już sprawdziła się na koncercie jako trio. Dodatkowo na oficjalnym profilu na Facebooku, w składzie zespołu Tulia nie ma już Joanny Sinkiewicz.

Joanna Sinkiewicz odchodzi z Tulii - komentarz 

Sinkiewicz skomentowała swoje odejście z Tulii na Instagramie. Wokalistka przyznała, że decyzji o zakończeniu współpracy z zespołem nie podjęła z dnia na dzień i nie planuje powrotu do grupy. Teraz chce skupić się na powrocie do zdrowia, ale nadal będzie obecna w muzyce. Zapewniła też, że będzie śledzić karierę Tulii. 

Eurowizja 2019: zobacz Tulię w wersji rysunkowej! >> 

Czy Tulia przechodzi kryzys? Odejście z zespołu jednej wokalistki to trudny moment dla eurowizyjnej grupy. Zespół ma napięty grafik koncertowy, przygotowuje się też do wydania nowej płyty, której premiera jest zapowiadana już na jesień 2019 roku. Na razie nie wiadomo czy Tulia będzie dalej grać w okrojonym składzie czy poszuka nowej wokalistki.

Chociaż oficjalnym powodem odejścia Joanny Sinkiewicz z zespołu Tulia są poważne problemy ze zdrowiem, od jakiegoś czasu mówiło się, że wokalistka pozostaje w konflikcie z pozostałymi członkiniami zespołu. Spekulacje na ten temat pojawiły się jeszcze w czasie Eurowizji 2019. Fani zauważyli m.in., że Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka publikują relacje z konkursu bez Joanny Sinkiewicz.

Życzymy Joannie szybkiego powrotu do zdrowia i chętnie zobaczymy wokalistkę w jakimś nowym projekcie muzycznym.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tulia #weekend #concert #fireoflove #colours #beautiful #instadaily #folk #folkgirls #lights #percussion #piano #instruments #funtime #magictime #sparkle #magical #drumsdrumsdrums #rockandroll #bass ______________________________________________________________ Ostatni weekend był wspaniały! Zobaczcie jak się bawiliśmy z publicznością✨ Trzymajcie kciuki, by publiczność w Makao również polubiła naszą muzykę! _____________________________________________________________ Last weekend was amazing! Look how fun it was to spend time with you guys! ✨ Keep your fingers crossed so that the Macao audience will also get to like our music!

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj