News

Tyga zatrzymany przez policję. Była dziewczyna oskarżyła go o przemoc

Tyga zatrzymany przez policję. Była dziewczyna oskarżyła go o przemoc

fot. YouTube.com/Access

Według doniesień zagranicznych mediów, Tyga został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej. Jak czytamy na portalu Entertainment, była dziewczyna oskarżyła rapera o napaść fizyczną.

Friz i Ekipa pod lupą UOKiK? Urząd sprawdzi influencerów >>

Tyga aresztowany. Jego była dziewczyna pokazała zdjęcia

Funkcjonariusze z Los Angeles zatrzymali 31-latka 12 października 2021 roku pod zarzutem przemocy domowej. 

Była dziewczyna artysty miała zgłosić pobicie służbom. Camaryn Swanson udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, że ma podbite oko. To właśnie Tyga miał uderzyć kobietę. Serwis TMZ jako pierwszy poinformował, że po upublicznieniu zdjęć Tyga sam oddał się w ręce policji. 

Znęcano się nade mną emocjonalnie, psychicznie i fizycznie, już tego nie ukrywam. Jestem zawstydzona i zażenowana tym, że musiało do tego dojść, ale walczę o swoje – cytuje wpis Cameryn Swanson na Instagramie magazyn People.

.Ariana Grande – stalker groził jej śmiercią. Sąd podjął decyzję >>

Raper miał przez wiele godzin nie wpuszczać swojej byłej partnerki do domu. Mówi się, że kobieta pojawiła się u Tygi w poniedziałek, 11  października, nad ranem, wbrew jego woli i była pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego.

Kaucja Tygi została ustalona na 50 000 dolarów. Poręczenie zostało wpłacone, a Tyga zwolniony z aresztu. Magazyn People podaje, że termin rozprawy rapera wyznaczono na 8 lutego. 

Artysta do tej pory nie skomentował sprawy. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.