News

Tymek – 'Jak Zostałem Gangsterem' to piosenka z filmu z Natalią Szroeder

Tymek – 'Jak Zostałem Gangsterem' to piosenka z filmu z Natalią Szroeder

Fot. YouTube.com/RENESANS

Tymek nagrał w duecie z Kastą singiel Jak Zostałem Gangsterem. Piosenka promuje film Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa, w którym występuje m.in. Natalia Szroeder. Posłuchajcie!

Natalia Szroeder zagrała w FILMIE GANGSTERSKIM! Jest zwiastun >> 

Tymek ft. Kasta – Jak Zostałem Gangsterem

5 grudnia 2019 roku na YouTube pojawił się klip do singla Jak Zostałem Gangsterem, który nagrali Tymek i Kasta, znany również jako Wall-E. Raperzy napisali również słowa do kawałka. Za produkcję klipu do Jak Zostałem Gangsterem odpowiadał natomiast Mateusz „Matheo” Schmidt, a za montaż – Marcin Drewnowski.

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa – soundtrack

Oprócz singla Tymka i Kasty na soundtracku do Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa znalazły się również utwory takich artystów jak: Deep Purple, Jon&Vangelis, Moby, Skunk Anansie, Dżem, Martin Roth, The Ronettes i Alphaville. Wiadomo, że na oficjalnej ścieżce dźwiękowej pojawiły się też nowe utwory, które powstały specjalnie na potrzeby filmu - Ołów Muńka Staszczyka czy  Mitoman Malika Montany.

To jest zdecydowanie najdroższy film muzycznie w Polsce i to nie o 50 tys. zł, tylko o 2-3 razy więcej od każdego filmu w historii polskiej kinematografii. Poza trzema drobnymi ilustracjami muzycznymi większość to utwory kupione. W żaden sposób nie porównuję się do wielkich reżyserów, ale w taki sposób tworzyli swoje filmy Scorsese, Tarantino i wielu innych twórców, którzy woleli korzystać z pewnej bazy doświadczeń i konotacji, które są już mocno powiązane z jakimś numerem, po to, żeby za ich pomocą dyskutować z widzem – mówił reżyser Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa, Maciej Kawulski, w jednym z wywiadów.

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - recenzja filmu >> 

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa – premiera, obsada, fabuła

"Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach – czytamy na stronie Filmweb.

W produkcji Macieja Kawulskiego wystąpią m.in.: Marcin Kowalczyk, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Janusz Chabior, Jan Frycz, Adam Woronowicz, Mateusz Nędza, raper i wokalista Waldemar Kasta oraz Piotr Rogucki (lider zespołu Coma).

Justin Bieber – SERIAL o życiu gwiazdy. Zobacz zwiastun – jest żona, depresja i fani >> 

Film Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa możecie oglądać w kinach od 3 stycznia 2020 roku.

Pójdziecie na seans? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ATM @nghtlou

Post udostępniony przez @ tymekjestemok

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Dziwoląg” Fot. @nghtlou

Post udostępniony przez @ tymekjestemok

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#whereami #onstage #mcing #kastasquad

Post udostępniony przez Waldemar WALL-E Kasta (@waldemar_kasta)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#20yrsago #rapper #youngthug #kastasquad

Post udostępniony przez Waldemar WALL-E Kasta (@waldemar_kasta)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.