News

Tajemniczy obiekt na niebie. To UFO? [WIDEO]

Tajemniczy obiekt na niebie. To UFO? [WIDEO]

Fot. YouTube.com/Daily Blast LIVE

Tajemniczy obiekt pojawił się na niebie jednego z miast. Czy to UFO? Zobaczcie filmiki, które zarejestrowały lot.

UFO naprawdę istnieje? Te filmiki mogą być dowodem >> 

14 września 2020 roku mieszkańcy New Jersey dostrzegli na niebie tajemniczy obiekt latający. Nie mogli uwierzyć w to co widzą i zaczęli nagrywać lot. W internecie pojawiło się mnóstwo filmików, na których słychać okrzyki zszokowanych ludzi.

Jeden z użytkowników TikToka, o pseudonimie @.babyyjennii, opublikował film z czymś co przypomina pojazd kosmiczny. Jak podaje portal Insider.com, w niecałą dobę wideo miało ponad 4 miliony wyświetleń i 600 tysięcy „polubień”.

Czy nad New Jersey pojawiło się UFO? Po tym jak nagranie z tajemniczym obiektem latającym stało się hitem internetu okazało się, że… to nie statek kosmiczny, a sterowiec z floty Goodyear Blimp, należącej do firmy The Goodyear Tire & Rubber Company.

Zakaz połączeń lotniczych do tego kraju zniesiony! Pod jednym warunkiem >>

Jak czytamy na stronie Insider.com, przedstawiciel firmy potwierdził, że w poniedziałek wieczorem sterowiec leciał nad Nowym Jorkiem i w północnej części  New Jersey, żeby uchwycić materiał z meczu NFL między Pittsburgh Steelers a New York Giants na MetLife Stadium w East Rutherford.

Też pomyślelibyście, że to pojazd kosmiczny? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.