News

UFO naprawdę istnieje? Te filmiki mogą być dowodem

UFO naprawdę istnieje? Te filmiki mogą być dowodem

Fot. Pixabay.com

Ufo naprawdę istnieje? Te filmiki mogą być dowodem na to, że jest życie pozaziemskie! Zobaczcie wideo i sami oceńcie.

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia? >> 

Czy UFO istnieje?

Nad tym czy istnieje pozaziemska cywilizacja ludzie zastanawiają się od lat. Co jakiś czas w mediach pojawiają się historie ludzi, którzy podobno widzieli UFO, a nawet mieli kontakt z obcą cywilizacją. Niektórzy nagrywają tajemnicze obiekty na niebie czy inne dowody na istnienie kosmitów.

Kilka lat temu we wsi pod Orchowem (powiat słupecki) na jednym z pół pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu. Jak podawały portale mieszkańcy byli pewni, że to dowód na istnienie UFO, bo takich znaków  „nie stworzyła ludzka ręka”.

Kolejny strajk w Polsce. Do protestu przystąpi przynajmniej 60 miast >> 

W 2018 roku były cywilny analityk Pentagonu przekazał organizacji To The Stars Academy of Arts and Science (TTSA) trzy filmy nagrane przez wojsko Stanów Zjednoczonych, na których można było zobaczyć niezidentyfikowane obiekty latające. Źródła podają, że filmy powstały w 2004 roku w okolicach San Diego i w 2015 roku nad Atlantykiem.

Niedawno autentyczność nagrań amerykańskiego wojska potwierdził Joseph Gradisher, który jest rzecznikiem prasowym wiceszefa Operacji Morskich ds. Wojny Informacyjnej. Według niego na nagraniach są widoczne tajemnicze obiekty, jednak nie może z pewnością stwierdzić, że chodzi o statek kosmiczny. Równie dobrze może to być inny nieznany jeszcze ludziom obiekt lub zjawisko. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych uznała obiekty z filmików za Niezidentyfikowane Zjawiska Powietrzne.

Co myślicie o UFO? Istnieje czy nie?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj