News

Vanish Mode na Messenger i Instagram. O co chodzi w nowym trybie?

Vanish Mode na Messenger i Instagram. O co chodzi w nowym trybie?

fot. youtube.com/All Types Of Gyan

Messenger i Instagram wprowadzili funkcję Vanish Mode. Na czym polega i jak można skorzystać z nowego trybu?

Platformy takie jak Messenger i Instagram stale się rozwijają. W tym roku zostało dodane wiele przydatnych funkcji. Na przykład są to Instagram Reels czy nowe reakcje na wiadomości. Teraz wprowadzono nowy tryb, który z pewnością przyda się wielu użytkownikom.

Messenger ma nowy kolor. Dlaczego komunikator się zmienił? >>

Vanish Mode Messenger i Instagram: co to jest?

Vanishe Mode na Messengerze i Instagramie to rodzaj znikających wiadomości. Nie obejmie on tylko na wiadomości tekstowych, ale również nagrania wideo i głosowe, zdjęcia czy emotikony. Zostaną one automatycznie usunięte po tym jak użytkownik je odbierze i opuści czat.

Tryb Vanish Mode ma być udostępniony tylko dla osób, które są już ze sobą połączone w serwisie. Oznacza to, że nie będziemy mogli z niego skorzystać przy wysyłaniu wiadomości do nieznajomych osób.

Vanish Mode - jak włączyć?

Vanish Mode na Messengerze I Instagramie nie zostaje wprowadzony jako funkcja domyślna. Tryb trzeba aktywować i można to zrobić w okienku istniejącej już rozmowy. Po jego włączeniu aplikacja zmieni kolor na ciemny. W ten sposób uczestnicy rozmowy będą wiedzieć o zmianie.

Wiadomo, że Facebook zabezpieczy użytkowników i wprowadzi również powiadomienia, które będą informować o tym, że jeden z uczestników zrobił zrzut ekranu z rozmowy.

Instagram Reels 'odpowiedzią na TikToka'. Jak działa? >>

Vanish Mode na Messengerze i Instagramie: gdzie jest dostępny?

Na razie tryb Vanish Mode jest dostępny dla użytkowników aplikacji Messenger w Stanach Zjednoczonych, Peru, Meksyku i Bangladeszu. Wkrótce zostanie udostępniona na Instagramie w Kanadzie, Argentynie, Chile, Peru.

Nie jest jeszcze wiadomo, kiedy dokładnie funkcja będzie dostępna dla użytkowników z innych państw, ale z pewnością nastąpi to niedługo.

Piraci z Karaibów: najlepsze ciekawostki o filmach. Wiedzieliście to? >>

Będziecie korzystać z Vanish Mode?

 

&

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.