Reklama
placeholder
News

Zawodniczka MMA nie żyje. Victoria Lee miała zaledwie 18 lat

Zawodniczka MMA nie żyje. Victoria Lee miała zaledwie 18 lat

fot. Instagram: victorialee.mma

Reklama
Reklama
placeholder

Zawodniczka MMA Victoria Lee zmarła 26 grudnia 2022 roku w wieku zaledwie 18 lat. Informacje o śmierci przekazała jej siostra w mediach społecznościowych. 

Lil Keed nie żyje od miesięcy. Co było przyczyną śmierci 24-letniego rapera? >>

Victoria Lee nie żyje

Informacja o śmierci Victorii Lee pojawiła się w mediach społecznościowych 8 stycznia 2023 roku. Victoria Lee była członkinią organizacji ONE Championship i zadebiutowała w oktagonie w wieku 16 lat. W organizacji stoczyła łącznie trzy walki i każda z nich zakończyła się dla niej sukcesem. Swój ostatni pojedynek wygrała 24 września 2021 roku. Zawodniczka MMA pokonała wówczas Victorię Souzę. Lee miała zaplanowaną kolejną walkę na 13 stycznia 2023 roku. 

Fame MMA 17 – karta walk, bilety, kiedy jest gala? >>

O śmierci Victorii Lee poinformowała jej starsza siostra, Angela Lee, na swoim profilu na Instagramie. Kobieta pożegnała ją w poruszającym wpisie i zaapelowała o szacunek dla członków swojej rodziny w trudnym dla nich czasie:

26 grudnia 2022 roku nasza rodzina doświadczyła czegoś, przez co żadna rodzina nie powinna przechodzić... Strasznie trudno o tym mówić... Nasza Victoria odeszła. Odeszła zbyt szybko, a nasza rodzina nie może się pozbierać po tej chwili. Będziemy za nią tęsknić, bardziej niż za czymkolwiek innym. Nasza rodzina nie będzie już taka sama. Życie nie będzie już takie samo. Victoria była najpiękniejszą duszą, jaka kiedykolwiek żyła. Była najlepszą młodszą siostrą na świecie. Najlepsza córką, najlepszą wnuczką i najlepszą chrzestną/ ciocia Avy i Alii. Tak bardzo za tobą tęsknimy siostro. Bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Wszyscy jesteśmy załamani, ponieważ cząstka ciebie była w każdym z nas i kiedy odeszłaś, te cząstki zostały z nas wyrwane. Nigdy nie będziemy tacy sami. Każda mała rzecz sprawia, że ​​myślę o tobie. Od wschodu do zachodu słońca. Nauczyłaś nas dostrzegać piękno w prostych rzeczach. Byłaś naszym jasnym światłem. Naszym słońcem. I to się nigdy nie zmieni. Byłaś doskonała pod każdym względem. Najlepszą osobą, jaką znałam. Najpiękniejszą dziewczyną, wewnątrz i na zewnątrz (...) Proszę o łaskę i szacunek dla naszej rodziny w tym trudnym czasie. I proszę, sprawdźcie, co słychać u waszych bliskich. Uściskajcie ich i powiedzcie, ile dla Was znaczą. Po prostu nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. 

Victoria Lee - przyczyna śmierci

Przyczyna śmierci Victorii Lee nie jest jeszcze znana. Artykuł będzie aktualizowany. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama