News

Videoclip dance to hit nastolatków! Jak się do tego zabrać?

Videoclip dance to hit nastolatków! Jak się do tego zabrać?

fot. materiały własne/CCC

Videoclip dance podbija serca młodych! Tancerze z całego świata marzą o tym, by tańczyć jak w teledyskach, a choreografie do największych hitów podbijają sale taneczne. Instruktorzy prześcigają się w wymyślaniu układów, które później wraz ze swoimi podopiecznymi nagrywają i często pokazują w internecie. Niejednokrotnie to nowa choreografia daje drugie życie wielkim hitom, ale bywa też, że hity stają się wielkie dzięki epickim choreografiom! Bo kto nie pamięta kroków Beyonce do hitu Single Ladies? ;)

Kariera jak z klipu

Fenomen takich stylów tanecznych widać jak na dłoni – wystarczy wyszukać na YouTube choreografie z takich topowych szkół tańca jak Millenium Dance Complex i Debbie Reynolds mieszczące się w Los Angeles, londyńskie Pineapple Studio czy paryski Harmonic. Także polskie szkoły tańca coraz częśćiej dostają zapytanie o otwarcie takich kursów. Nastolatki chcą swoje pasje pokazywać szerokiej publiczności, a taką zapewniają topowe teledyski. 

Dzięki nauce videoclip dance można zajść naprawdę bardzo daleko – najlepsi Polacy (m.in. np. Maniek Kotarski czy Sandra Rzeźniczak) tańczą u takich gwiazd jak np. Janet Jackson. To się nazywa spełnianie tanecznych marzeń, prawda?

Trenuj i tańcz u najlepszych!

Swoje własne zespoły taneczne mają wszystkie największe gwiazdy. Osoby tańczące z Arianą Grande, Justinem Bieberem, Jasonem Derulo (sprawdźcie chociażby profil Kayli Brendy na Insta!) czy Nicki Minaj cieszą się ogromną popularnością, a ich profile w mediach społeczenościowych fani oblegają prawie tak bardzo jak te należące do samych artystów. Najlepsi tancerze świata dokonali wspaniałej rzeczy - zmienili swoją pasję w dochodowe zajęcie. Myślisz, że to niemożliwe? Zakładaj wygodne buty i ruszaj na podbój YouTube'a!

Żeby stać się mistrzem videoclip dance trzeba nie tylko talentu. To przede wszystkim praca, praca i jeszcze raz ciężka praca na sali. O co koniecznie musisz zadbać przy sukcesywnych treningach?

Kluczem do sukcesu jest czas i wytrwałość. Nie należy jednak zapominać o takich rzeczach jak wygodne buty czy odpowiedni strój. To jak się czujecie podczas treningu oraz czy jest Wam komfortowo naprawdę robi wielką różnicę. 

Nieważne czy do treningów tanecznych wybierzecie buty wiązane, na rzepy czy za kostkę – przy ich kupnie musicie kierować się pewnymi stałymi zasadami. Przeczytacie o nich tutaj >>

Dla wszystkich fanów tańca CCC przygotowało specjalną kolekcję Youngsters, w której znajdziecie buty sportowe takich marek jak Adidas, Sprandi, Converse, Puma i Reebok.


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj