News

Czarodziejka z Księżyca wraca DO KIN! Kiedy premiera?

Czarodziejka z Księżyca wraca DO KIN! Kiedy premiera?

Fot. YouTube.com/東映映画チャンネル

Czarodziejka z Księżyca wraca do kin! Kiedy premiera filmów opartych na popularnej mandze? Znamy daty.

Lejdis 2: będzie kontynuacja filmowego hitu? >>

Czarodziejka z Księżyca (Sailor Moon) to jeden z najpopularniejszych seriali anime. Odcinki serii tworzonej w latach 90. były bardzo popularne na całym świecie, także wśród polskich widzów.

Czarodziejka z Księżyca to historia oparta na mandze Naoko Takeuchi, która opowiada o grupie nastolatek, które walczą o sprawiedliwość. Była tak popularna, że na jej podstawie powstały również m.in. serial aktorski, musicale i filmy pełnometrażowe.

Czarodziejka z Księżyca – nowy film. Kiedy premiera Sailor Moon Eternal?

We wrześniu 2020 roku miała odbyć się premiera dwuczęściowego filmu o Usagi Tsukino – Sailor Moon Eternal. Niestety przesunięto ją z powodu pandemii koronawirusa. Portale podawały, że akcja produkcji będzie bezpośrednią kontynuacją zakończonego serialu Sailor Moon Crystal, który zakończył się w 2016 roku.

Czarodziejka z Księżyca przedstawia... oficjalną linię sukien ślubnych i smokingów >> 

W czerwcu japońskie studio filmowe Toei Animation ogłosiło nowe daty premiery filmu o Czarodziejce z Księżyca. Pierwsza część Sailor Moon Eternal ma trafić do kin 8 stycznia 2021 roku, a druga - 11 lutego. Mówi się, że światowa premiera może odbyć się w połowie 2021 roku.

Chcielibyście zobaczyć nowy film o Czarodziejce z Księżyca?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.