Reklama
placeholder
News

Viki Gabor zaprasza na obóz ze swoim udziałem. Ile kosztuje?

Viki Gabor zaprasza na obóz ze swoim udziałem. Ile kosztuje?

fot. instagram.com/vikigaborofficial/

Reklama
Reklama
placeholder

Viki Gabor zaprasza fanów na obóz, na którym będzie można z nią m.in. imprezować. Piosenkarka podzieliła się szczegółami w ostatnim wpisie na swoim instagramowym profilu. Jakie atrakcje przewidziano i ile kosztuje wybranie się na obóz ze zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci?

Bambi ogłosiła pierwszą trasę koncertową! Na liście 8 miast >>

Viki Gabor Campy 2024 - przedział wiekowy i atrakcje

5 lutego 2024 roku Viki Gabor ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że zaprasza swoich fanów na VIKI GABOR CAMPY 2024. Z linku, który udostępniła piosenkarka, można dowiedzieć się m.in., że jest to camp wokalno-artystyczny, a na miejscu obozowicze spotkają samą gwiazdę - z którą będą mogli imprezować, porozmawiać i pośpiewać na wspólnym karaoke. Oferta kierowana jest do młodych fanów, czyli chłopców i dziewczynek w przedziałach wiekowych 7-9 lat oraz 10-16 lat.

Zaplanowano wiele atrakcji takich jak mini show Viki Gabor na scenie, jarmark obozowy, zajęcia taneczno-ruchowe, kolacja plenerowa, wieczorne disco oraz talent show. Dla zainteresowanych przewidziano również transport w obie strony, który w zależności od miejsca, liczby osób i rodzaju kosztuje od 175 do 500 złotych.

Ile zarabia Viki Gabor oraz kto zarządza jej finansami? >>

Obóz z Viki Gabor - terminy i ceny. Jaki jest koszt takiego wyjazdu?

Na obóz można się wybrać w dwóch turnusach, które odbędą się oczywiście w wakacje. Pierwszy termin to 15-19 lipca, a obozowicze spędzą ten czas w Hotelu Szablewskim w Dymaczewie Nowym. Za wyjazd trzeba zapłacić 1989 złotych.

Udanie się na obóz w drugim terminie, czyli od 7 do 12 sierpnia, wiąże się z większymi kosztami. Zakwaterowanie odbędzie się w Hotelu Austeria, a koszt za całość wyniesie 2148 złotych.

W koszty wliczone jest: wyżywienie, aktywny program, materiały plastyczne, opieka kadry i instruktorów, zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz samo spotkanie z Viki Gabor. Przewidziano również promocję dla rodzeństw, dzięki której rodzice otrzymają zniżkę - 5% na każde dziecko. W trakcie trwania obozu Viki Gabor będzie można spotkać w dniach 16-17 lipca oraz 8-9 sierpnia 2024 roku.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama