News

Viki Gabor w Could Be Mad zabiera w podróż po Bliskim Wschodzie [WIDEO]

fot. YouTube.com/Viki Gabor

Viki Gabor zaprezentowała nowy singiel. Tym razem nastoletnia wokalistka zabiera fanów w muzyczną podróż do krajów Bliskiego Wschodu.

Marissa nagrała piosenki do 365 dni: Ten dzień. Co wiemy o artystce? >> 

Viki Gabor – Could Be Mad: piosenka, teledysk

Piosenka Could Be Mad trafiła do serwisów streamingowych 6 maja.

Piosenka Could Be Mad powstała w Berlinie, podczas jednej z songwriterskich sesji z udziałem piosenkarki oraz lokalnych kompozytorów i tekściarzy. Viki Gabor jest współautorką singla – zarówno w warstwie muzycznej, jak i lirycznej, po raz pierwszy czuwała nad produkcją swojego utworu.

Do Could Be Mad powstał teledysk, który idealnie wpasowuje się w klimat nowości od Viki Gabor. 14-latka, pisząc ten utwór, od razu wyobraziła sobie siebie na pustyni w towarzystwie tańczących dziewczyn, w takich stylizacjach, jakie możemy zobaczyć w klipie. Jego reżyserem jest Paweł Grabowski, z którym Viki współpracowała przy teledysku do przeboju Napad na serce.

Dawid Podsiadło – koncerty na stadionach. Wśród gości Taco Hemingway i sanah >>

Do tworzenia nowych, bardziej orientalnych, rzeczy Viki Gabor inspirują takie wokalistki jak Abir czy Noa Kirel. Kultura romska, z której wywodzi się zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, również dodaje do jej twórczości niepowtarzalnego klimatu, co można usłyszeć chociażby w singlu Toxic Love.

Viki Gabor – nowa płyta

Viki Gabor pracuje nad swoim drugim albumem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Nowa płyta będzie o wiele bardziej utrzymana w duchu R&B czy urban pop niż poprzedni krążek – Getaway (Into My Imagination). Wokalistka tworzy kolejne utwory zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi producentami, którzy współpracowali z takimi artystami jak Ava Max czy The Chainsmokers. 

Kpop. Flex to 'pierwszy w Europie Megakoncert K-pop'. Kiedy, gdzie i kto wystąpi? >> 

Co myślicie o takiej odsłonie Viki Gabor?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.