News

Viki Gabor na 'dorosłej' Eurowizji? Odpowiedziała

Viki Gabor na 'dorosłej' Eurowizji? Odpowiedziała

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor chciałaby wystąpić na „dorosłej” Eurowizji? Nastolatka odpowiedziała czy myślała o tym, żeby znowu reprezentować Polskę.

Eurowizja 2022: kto z Polski? KANDYDACI I PIOSENKI >> 

Viki Gabor wystąpiła na Eurowizji Junior 2019 i z piosenką Superhero wywalczyła drugie z rzędu zwycięstwo dla Polski. Wokalistka powtórzyła sukces Roksany Węgiel, zdobywając w Gliwicach łącznie 278 punktów.

Viki Gabor wystąpi na Eurowizji?

Jakiś czas temu 14-latka została zapytana o to czy myślała o tym, żeby w przyszłości wziąć udział w Konkursie Piosenki Eurowizji i reprezentować nasz kraj. Przypomnijmy, że regulamin konkursu zakłada, że uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat.

Chciałabym. Zależy z jaką piosenką bym musiała pojechać, bo jeżeli to by była jakaś piosenka narzucona, czy coś takiego, i nie w moim klimacie, tobym pewnie nie robiła tego, bo przede wszystkim też uczestnik musi się dobrze z tym czuć, z piosenką. Jeżeli by była spoko piosenka, fajne byłoby show, to z miłą chęcią mówiła Viki Gabor w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Chcielibyście po raz kolejny usłyszeć Viki Gabor na Eurowizji?

Eurowizja 2022: polskie preselekcje z 'dzikimi kartami'? >> 

Eurowizja 2022: data, kto z Polski?

Przypomnijmy, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 10, 12 i 14 maja 2022 roku w Turynie (Włochy). Reprezentant Polski na Eurowizję 2022 zostanie wyłoniony podczas koncertu finałowego krajowych eliminacji, który zostanie wyemitowany 19 lutego.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.