News

Viki Gabor w jury eliminacji do Eurowizji Junior! Kto jeszcze wybierze reprezentanta?

Viki Gabor w jury eliminacji do Eurowizji Junior! Kto jeszcze wybierze reprezentanta?

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor w jury eliminacji do Eurowizji Junior! Kto jeszcze wybierze reprezentanta Polski na 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci? 

Eurowizja Junior 2020 w Polsce! Znamy miasto, datę i szczegóły >>

Eurowizja Junior 2020: data, miejsce 

Do kolejnej Eurowizji Junior zostało już tylko kilka miesięcy! 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie, prawdopodobnie w studiu TVP bez udziału publiczności. W tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane pod hasłem "Move The World!". 

Do tej pory udział w Eurowizji Junior 2020 potwierdziło 13 państw: Białoruś, Francja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Kazachstan, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Serbia i Ukraina.

Eurowizja Junior 2020: Szansa na Sukces – eliminacje

Jak w poprzednim roku, reprezentant Polski, który pojawi się na Eurowizji Junior 2020 zostanie wyłoniony za pomocą eliminacji w programie Szansa na Sukces.

W tym roku preselekcje będą składały się z czterech odcinków. Pierwsze trzy to półfinały. Do programu zostanie zakwalifikowanych 21 młodych piosenkarzy. Szansę na Sukces. Eurowizja Junior 2020 będziemy mogli oglądać 6, 13 i 20 września, a wielki finał odbędzie się 27 września.

Eurowizja Junior 2020: oto jury pierwszych eliminacji! Gwiazdorski skład >> 

Eurowizja Junior 2020: Szansa na Sukces – Viki Gabor w jury

W pierwszym odcinku Szansy na Sukces kandydatów na polskiego reprezentanta na Eurowizji Junior 2020 będą oceniać Dawid Kwiatkowski, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Kasia Łaska. W drugim półfinale w jury pojawią się Cleo, Michał Wiśniewski oraz Gromee.

Niedawno ogłoszono skład jury trzeciego specjalnego odcinka Szansy na Sukces. Już wiadomo, że znaleźli się w nim Edyta Górniak, Piotr Rubik i Viki Gabor, która w 2019 roku wywalczyła dla naszego kraju drugie, historyczne zwycięstwo na Eurowizji Junior z piosenką Superhero. Przypomnijmy, że 13-latka pojechała na konkurs do Gliwic właśnie dzięki wygranej w specjalnych odcinkach programu Szansa na Sukces.

Będziecie oglądać polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto logo #eurowizjajunior 2020 w Polsce! #junioreurovision2020 #jesc2020 #vikigabor #movetheworld

Post udostępniony przez Dziennik-Eurowizyjny.pl (@dziennik_eurowizyjny)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! 🥰 Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! 🎶💛💚🧡💜 . Hey guys! I don't even know how to put it into words. 😍 I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. 😊 That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. 🥰 Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! 🎶💛💚🧡💜 . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Mija drugi dzień tygodnia eurowizyjnego 🙊🙉🙈 Dzisiejszy mija pod znakiem odpoczynku i integracji. Mieliśmy okazję wybrać sie na wycieczkę, a już wieczorem idziemy bawić sie podczas #euroclub! Atmosfera na Śląsku jest cudowna, a czas mija bardzo szybko. Do finału zostało 5 dni! Kto czeka? Dajcie znać w komentarzach! ❤ . Day 2 of Eurovision Week! We had a great time chilling and getting to know each other. We went on trip during the day and are now preparing for #euroclub ! Time is running by fast when you're having fun in Silesia. Only 5 days left until the Grand Finale. Who else can't wait? Let me know in the comments below ❤ . #junioreurovisionsongcontest #eurovision #jescpoland #jesc2019 #jesc #viki #vikigabor #vote4viki #voteforviki #wearethesuperheroes

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.