News

Eurowizja 2020: Viki Gabor i Kayah wystąpią razem?

Eurowizja 2020: Viki Gabor i Kayah wystąpią razem?

instagram.com/kayah_official

Viki Gabor i Kayah wystąpią razem na Eurowizji 2020? Piosenkarki odpowiedziały.

Viki Gabor – wiek, The Voice Kids

Viki Gabor to zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Urodziła się w 2007 roku w Niemczech. Potem przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Jakiś czas temu przeprowadziła się z rodziną do Polski. Przygodę z muzyką zaczęła od nagrywania swoich wykonań na telefon. W 2019 roku Wiktoria wzięła udział w II edycji programu The Voice Kids. Na castingu zaśpiewała piosenkę Katy Perry – Roar. Nastolatka zachwyciła mocnym głosem i dołączyła do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental.
Dotarła do finału, ale ostatecznie nie wygrała. Pierwsze miejsce zajęła Anika Dąbrowska. W finałowym odcinku zaprezentowała swój pierwszy singiel – Time.

Liza Misnikova była rywalką Viki Gabor na Eurowizji, ale w The Voice zajdzie daleko! >>

Viki Gabor i Kayah – piosenka Ramię w Ramię

Viki Gabor nagrała z Kayah wspólny utwór Ramię w Ramię. Singiel pojawił się w serwisach cyfrowych 7 stycznia o północy, a klip na Youtube o godzinie 12:00.  Autorami piosenki Ramię w Ramię są twórcy hitu Superhero, który zapewnił Viki zwycięstwo na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Kawałek współtworzyła również Kayah.
O współpracy Viki Gabor i Kayah mówiło się od jakiegoś czasu. Jeszcze przed listopadowym zwycięstwem nastolatki na Eurowizji Junior 2019 Kayah zdradziła, że z Viki „coś wspólnie szykują”.

Viki Gabor: nowa piosenka! Tekst 'Ramię w Ramię' z Kayah >>

Eurowizja 2020 – Viki Gabor i Kayah wystąpią razem?

Krótko po wypuszczeniu Ramię w Ramię stało się hitem. W ciągu jednego dnia piosenka została odtworzona ponad milion razy. Nic dziwnego, że fani zaczęli zastanawiać się czy Viki Gabor z Kayah wystąpią na nadchodzącej Eurowizji. Piosenkarki zostały zapytane o to przez Party:
„Ja nie dałabym się namówić. Obawiam się, że nie mam takiego zaplecza emocjonalnego. Ja bym się rozwaliła na kawałki na takiej scenie. Podziwiałam występ Viki na Eurowizji ze łzami w oczach” - powiedziała Kayah.

Viki Gabor i Kayah szukajcie na Instagramie (@vikigaborofficial /@kayah_official)

Chcielibyście zobaczyć Viki i Kayah na Eurowizji?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Na moim kanale YouTube pojawił się już oficjalny teledysk do piosenki „Ramię w ramię” nagranej razem z @kayah_official ! ? Sprawdzajcie, udostępniające, komentujcie! Jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba! Link w bio! ? Bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym, ale przede wszystkim @kayah_official za możliwość współpracy. To dla mnie przyjemność i zaszczyt.❤️ . Hey guys! Head to YouTube to watch the official music video of "Ramię w ramię" which I recorded together with @kayah_official ! Check it out, share it and submit your comments! I'm really curious to find out what you're all thinking! Link in bio! ? Thank you to all people involved in the production, but mostly to @kayah_official for giving me the opportunity to collaborate. It was a huge pleasure and honor❤️❤️❤️ #viki #vikigabor #kayah #duet #singiel #ramiewramie #premiera #girlpower #karnawal

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj