News

Viki Gabor: koledzy zazdroszczą jej sławy? „Jestem jaka jestem”

Viki Gabor: koledzy zazdroszczą jej sławy? „Jestem jaka jestem”

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Czy koledzy Viki Gabor zazdroszczą jej sławy? Niedawno wokalistka odpowiedziała na to pytanie w jednym z wywiadów. Co powiedziała?

Viki Gabor: debiutancka płyta już w sieci! [LISTA PIOSENEK] >> 

Viki Gabor w 2018 roku zgłosiła się do The Voice Kids i szturmem podbiła show-biznes! Chociaż nie wygrała programu, odniosła ogromny sukces. Zapewniła Polsce drugie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior, koncertuje, wydaje single, które błyskawicznie zyskują miano hitów i co najważniejsze – ma fanów na całym świecie, którzy śledzą jak rozwija się jej kariera.  Jej konto na Instagramie @vikigaborofficial śledzi ponad 540 osób!

4 września 2020 roku Viki Gabor wypuściła swój debiutancki album Getaway (Into My Imagnation), na którym znalazły się takie single jak Superhero, Ramię w Ramię, Getaway czy Forever And A Night.

Viki Gabor o powrocie do szkoły i relacjach z kolegami

Viki Gabor była jedną z gwiazd 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tam 13-latka odebrała podwójną platynę za singiel Superhero. Za kulisami muzycznej imprezy jedna z najpopularniejszych nastolatek zdradziła, że z powodu innych zajęć nie wróciła jeszcze do szkoły.

(…) Ale mam bardzo fajną szkołę i nauczycieli, którzy mi pomagają, więc nie mieli z tym żadnego problemu. Mam też indywidualny tok nauczania, z którym dobrze sobie radzę i jest bardzo fajnie – mówiła.

To koniec Teamu X? Natsu potwierdza wyprowadzki z willi >>

Dziennikarz portalu Fakt zapytał Viki Gabor też o to, jak rówieśnicy reagują na jej sukces i czy spotyka się z zazdrością z ich strony.  

Nie, nie ma żadnej zazdrości. U mnie w ogóle w szkole chyba nie ma w ogóle tego… To słowo nie istnieje dla nas. To jest taka grupka, taka rodzina, i wszyscy przyjaciele mi kibicują i wspierają mnie od samego początku, więc raczej chyba tam zazdrości nie ma.

Na koniec Viki Gabor zapewniła, że sława jej nie zmieniła.

(…) Nie chcę się zmieniać. Jestem taka, jaka jestem – powiedziała.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Dzisiejszy dzień przeszedł moje najstrytsze marzenia! Najpierw ukazała się moja debiutanca płyta, później miałam możliwość wystąpić na deskach legendarnego amfiteatru w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej... a teraz dowiedziałam się, że mój singiel „Superhero” ma status Podwójnej Platyny!!! Jestem w szoku, ale z całego serca dziękuję Wam za całe wsparcie, którym mnie obdarzyliście! Love u guys! 🤍🤍🤍 ..... Today has surpassed my innermost dreams! First, my debut album was released, then I had the privilage to perform at the legendary amphitheater in Opole during the 57th National Polish Song Festival ... and now I found out that my single "Superhero" is now a Double Platinum record!!! I am shocked and I want to thank you with all my heart for all the support you have given me! Love u guys! 🤍🤍🤍 #Superhero #Getaway #FestiwalwOpolu #Opole #57KFPP #thankful #ihavethegreatestfansintheworld

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.