News

Viki Gabor i Margaret polskim supportem Pink na PGE Narodowym!

Viki Gabor i Margaret polskim supportem Pink na PGE Narodowym!

fot. @dagsoon/materiały prasowe/sonymusic.pl

Viki Gabor i Margaret zostały ogłoszone jako goście specjalni na koncercie Pink w Warszawie w ramach trasy Summer Carnival 2023.

Pink zagra koncert w Polsce! Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY] >> 

Pink – koncert w Polsce 2023

Pink zagra koncert w Polsce 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym. Gwiazda popu wraca do nas po raz pierwszy od 2019 roku i trasy Beautiful Trauma World Tour.

Pink w styczniu 2023 roku wydała singiel Trustfall. Dziewiąty studyjny album artystki, o tej samej nazwie, ukaże się 17 lutego.

Viki Gabor i Margaret wystąpią przed koncertem Pink

Viki Gabor zapowiedziała, że razem z zespołem szykuje kilka niespodzianek, być może razem z Margaret zaśpiewają wspólny utwór Cute.

Beyonce: drugi koncert w Polsce! Bilety >>

Oprócz Viki Gabor i Margaret, jako gość specjalny na koncercie Pink w Warszawie pojawi się KidCutUp – DJ i producent, który jest rosnącym głosem na międzynarodowej scenie DJ-ów. Grał w światowej sławy klubach i na letnich festiwalach na całym świecie. Dał się już poznać publiczności Pink, bo był gościem specjalnym na trasie Beautiful Trauma World Tour. Jego remiksy są grane przez takich artystów jak Diplo, DJ Khaled i The Chainsmokers.

Wybieracie się na ten koncert?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.