News

Viki Gabor po Eurowizji Junior przestała chodzić do szkoły

Viki Gabor po Eurowizji Junior przestała chodzić do szkoły

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor po Eurowizji Junior 2019 przestała chodzić do szkoły. 12-latka postanowiła zupełnie poświęcić się muzyce?

Viki Gabor: kim jest chłopak z klipu SUPERHERO? >> 

Viki Gabor: Eurowizja Junior 2019

24 listopada Viki Gabor wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na Arenie Gliwice 12-latka zaśpiewała singiel Superhero, który podbił serca publiczności. Finał show był dla Polski szczególny, bo nie tylko pierwszy raz w historii konkurs odbył się w naszym kraju, lecz także po raz pierwszy w historii Polska wygrała Eurowizję Junior dwa razy z rzędu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zajęła Roxie Węgiel i jej hit Anyone I Want To Be.

Roxie Węgiel o Viki Gabor. Myślała, że ma wyłączony mikrofon >> 

Viki Gabor nie chodzi do szkoły po Eurowizji Junior 2019

Dzięki wygranej na Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor stała się prawdziwą gwiazdą. Teraz wywiady i koncerty to dla 12-latki codzienność. Okazuje się, że w napiętym harmonogramie nastolatki brakuje miejsca na szkołę. W jednym z wywiadów Viki przyznała, że od czasu finału w Gliwicach nie była jeszcze na lekcjach. Mimo wszystko Gabor stara się nadrabiać zaległości w każdej wolnej chwili. Wokalistka zdradziła, że edukacja jest dla niej najważniejsza.

Na razie książki mam ze sobą. Jeszcze nie byłam po wygranej w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego – powiedziała.

Czy Roxie Węgiel i Viki Gabor się przyjaźnią? Po tych słowach wszystko jest jasne >> 

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 w zeszłym roku skończyła klasę z wyróżnieniem. Viki przyznała, że być może w tym roku szkolnym się to nie uda, ale „na pewno będzie miała bardzo dobre oceny”.

W zeszłym roku miałam pasek, choć też bardzo dużo się działo. Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny – dodała w rozmowie z dziennikarzami.

Trzymamy kciuki! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! ? Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! ? To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! ? Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! ????? . Hey guys! I don't even know how to put it into words. ? I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. ? That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. ? Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! ????? . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Mija drugi dzień tygodnia eurowizyjnego ??? Dzisiejszy mija pod znakiem odpoczynku i integracji. Mieliśmy okazję wybrać sie na wycieczkę, a już wieczorem idziemy bawić sie podczas #euroclub! Atmosfera na Śląsku jest cudowna, a czas mija bardzo szybko. Do finału zostało 5 dni! Kto czeka? Dajcie znać w komentarzach! ❤ . Day 2 of Eurovision Week! We had a great time chilling and getting to know each other. We went on trip during the day and are now preparing for #euroclub ! Time is running by fast when you're having fun in Silesia. Only 5 days left until the Grand Finale. Who else can't wait? Let me know in the comments below ❤ . #junioreurovisionsongcontest #eurovision #jescpoland #jesc2019 #jesc #viki #vikigabor #vote4viki #voteforviki #wearethesuperheroes

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Już dziś po godzinie 22:00 będziecie mogli zobaczyć mój występ w finałowym odcinku @voiceofpoland ❤ Jestem już po próbach, to niesamowite uczucie móc znów stanąć na tej scenie, tym razem z moimi super tancerzami ? i spotkać takich wokalistów, jak @mahmood i @marcin_sojka_voice ! Wszystkim finalistom życzę powodzenia, trzymam za Was mocno kciuki! Oglądacie dzisiejszy finał? Dajcie znać! . Today at 10 p.m. you can watch me singing in the final of @voiceofpoland . ❤ It's amazing to stand on that stage again, this time with my dancers by my side ? I am super exited about meeting @mahmood and @marcin_sojka_voice, thanks guys! Too all of the finalists - good luck! I keep my fingers crossed for you! . #thevoice #thevoiceofpoland #voiceofpoland #final #viki #vikigabor #superhero #winnerofjunioreurovision2019

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj