News

Viki Gabor: kim jest chłopak z klipu SUPERHERO?

Viki Gabor: kim jest chłopak z klipu SUPERHERO?

Fot. YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest

Viki Gabor wypuściła teledysk do nowej piosenki. Kim jest chłopak z klipu do singla Superhero?

Wiktoria Gabor: to ona jest faworytką na Eurowizję Junior 2019? >> 

Viki Gabor: Superhero  

10 października w sieci pojawił się oficjalny teledysk do piosenki Viki Gabor - Superhero. Przypomnijmy, że 12-latka będzie właśnie z tym utworem reprezentować Polskę w czasie 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Teledysk do utworu Superhero został nakręcony na terenach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem Eurowizji Junior 2019. Za produkcję klipu odpowiada pracownia Pascal Production – ta sama, która współpracowała m.in. ze zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018, Roxie Węgiel, przy wideo do kawałka Lay Low

Klip do Superhero jest bardzo kolorowy i do tego w całości utrzymany w imprezowym klimacie. Teledysk pokazuje nie tylko piękno naszego kraju, lecz przede wszystkim świetną zabawę. Obok Viki Gabor w teledysku do Superhero występują tancerze z Egurrola Dance Studio.

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy? >> 

Viki Gabor – Superhero: chłopak z teledysku

Kim jest chłopak, który gra w teledysku do piosenki Viki Gabor? To Sebastian Gerasik, jeden z tancerzy Egurolla Dance Studio. Chłopak od lipca 2019 należy do tamtejszej grupy hip-hopowej Swagg Crew. Przypomnijmy, że w 2015 roku zespół wziął udział w programie Mam Talent!. Ich  występ zachwycił jurorów na tyle, że tancerze trzy razy usłyszeli „tak” i dotarli do półfinału.

Sebastian Gerasik i Viki Gabor spotkali się już wcześniej na scenie The Voice Kids. Gerasik, razem z kolegami z zespołu, tańczył w czasie jednego z występów 12-latki w show. 

Sebastiana Gerasika znajdziecie na Facebooku i Instagramie (@sebastian_gerasik).

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli! >> 

Eurowizja Junior 2019: data, miejsce

Viki Gabor zaprezentuje singiel Superhero w czasie najbliższego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada na Arenie Gliwice.

Myślicie, że Viki Gabor ma szansę na wygraną na Eurowizji Junior 2019?

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

aghh tęskno? love y'all my family @swagg__eds ❤️❤️

Post udostępniony przez Sebastian Gerasik (@sebastian_gerasik)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj