News

Viki Gabor: kiedy nowa piosenka? Znamy datę!

Viki Gabor: kiedy nowa piosenka? Znamy datę!

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Kiedy nowa piosenka Viki Gabor? Znamy datę pojawienia się nowego singla nastoletniej wokalistki! Kiedy premiera?

Viki Gabor: jej siostra Melisa też ma talent! Co o niej wiemy? >> 

O Viki Gabor usłyszeliśmy w 2018 roku, kiedy wzięła udział w II edycji programu The Voice Kids. Zachwyciła wokalem i pod okiem Tomsona i Barona dotarła aż do finału.

Viki nie wygrała show, ale została reprezentantką Polski na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2019 roku w Gliwicach zaśpiewała angielsko-polski kawałek Superhero i zdobyła dla naszego kraju główną nagrodę.

Viki Gabor ma na swoim koncie kilka singli. Klip do ostatniego – Getaway – pojawił się w internecie w kwietniu 2020 roku.

Sławomir – nowy klip z plejadą gwiazd. To weselny hit 2020? >>

Viki Gabor – nowa piosenka

Od premiery piosenki Getaway Viki Gabor minęło niewiele czasu, ale wokalistka nie próżnuje! Niedawno 13-latka ogłosiła na Instagramie, że już niedługo usłyszymy jej kolejny utwór. Oficjalna premiera kawałka Forever and a Night odbędzie się w piątek 3 lipca 2020 roku.

(…) Przedstawiam Wam okładkę̨ mojego najnowszego singla „Forever and a Night” ! Oficjalna premiera nowej piosenki już 03.07! Mega się  cieszę! (…) – napisała Viki pod jednym z najnowszych postów.

Czekacie? :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Jeden poniedziałek, a aż dwie informacje! 1️⃣ Przedstawiam Wam okładkę mojego najnowszego singla "Forever and a night" ! Oficjalna premiera nowej piosenki już 03.07! Mega się cieszę! 🔥 2️⃣Bardzo, bardzo, bardzo Wam dziękuję za wszystkie głosy w kategorii #Debiut w plebiscycie @plejadapl ! Bez Was by się to nie udało! 😍❤️ There's only one monday, but I've got two informations! 1. My new single is coming - #ForeverAndANight we'll be on-line on friday, 03.07! I'm so excited! How do you like the cover? 🔥 2. I want to say #thankyou to all of my fans who voted for me in @plejadapl ! I won in "Debut of the Year" category! Thank you so much! 😍❤️ #news #new #single #song #award #fans #viki #vikigabor Fot 1 Dawid Ziemba Fot 2 Alicja Żebruń

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] „Getaway” zbliża się do 1 000 000 streamów na @spotify ! Nigdy nie wiem jak Wam dziękować, dlatego tym razem mam niespodziankę! Już w ten piątek w serwisach streamingowych odbędzie się premiera wyjątkowej akustycznej EPki „Getaway - live acoustics” z nowymi aranżacjami moich utworów! Już teraz możecie się zapisać do pre-save, link w moim bio i na stories! 🔥🔥🔥 Getaway reached almost 1 000 000 streams on Spotify! I’ve got a surprise for you - this friday i will release acoustic versions of my hits on special EP - „Getaway - live acoustics”. You can pre-save it now, link in my bio and stories! #getaway #live #acoustics #new #ep #specialedition #spotify @spotify @spotifypoland

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj