Reklama
placeholder
News

Viki Gabor: Toxic Love. Kim jest chłopak z teledysku?

Viki Gabor: Toxic Love. Kim jest chłopak z teledysku?

fot. YouTube.com/Viki Gabor

Reklama
Reklama
placeholder

Dokładnie 26 listopada 2021 roku do wszystkich serwisów streamingowych trafił singiel Viki Gabor – Toxic Love. Kim jest chłopak, który zagrał główną rolę u boku wokalistki? 

Viki Gabor śpiewa o toksycznej miłości. Jest nowa piosenka Toxic Love i teledysk >> 

Viki Gabor zdradziła, że chociaż nie ma jeszcze za sobą „toxic love”, do napisania tego numeru zainspirowały ją relacje z „przyjaciółmi”, którzy z czasem okazywali się zupełnie inni niż na początku znajomości. 

W teledysku 14-latka zaprezentowała swoje aktorskie umiejętności i opowiedziała historię pierwszej miłości, która okazuje się być bardzo złudna. Razem z Viki Gabor w klipie wystąpili Mateusz Piątkowski, Patrycja Kłos i znany z TikToka Damian Leonarski. Co wiemy o Mateuszu Piątkowskim, który zagrał "toksycznego" chłopaka? 

Grammy 2022 – nominacje. Justin Bieber, Ariana Grande, Billie Eilish, kto jeszcze? >>  

Mateusz Piątkowski z teledysku Toxic Love – informacje

Fani podejrzewali, że Mateusz Piątkowski rzeczywiście jest chłopakiem Viki Gabor. W 4FUN LIVE Viki powiedziała, że to nieprawda, ale są przyjaciółmi.

Niestety trudno znaleźć więcej informacji na temat Mateusza Piątkowskiego. Rzadko publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych i nie zdradza zbyt wiele. Z jego InstaStory (@matinek_p) wynika, że jest szczęśliwie zakochany, jego pasją jest muzyka i jazda na deskorolce.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama