News

Viki Gabor na WOŚP 2022 oddaje prawdziwą gratkę dla fanów. Co takiego?

Viki Gabor na WOŚP 2022 oddaje prawdziwą gratkę dla fanów. Co takiego?

Fot. Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor wspiera WOŚP 2022. Nastoletnia wokalistka postanowiła przekazać na licytację coś wyjątkowego.

WOŚP 2022 – licytacje gwiazd. Co można kupić? >> 

WOŚP 2022 – data, cel, hasło 30. Finału WOŚP

Przypomnijmy, że 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Orkiestra Jurka Owsiaka zagra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy!”.

WOŚP w 2022 roku zbiera pieniądze na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

WOŚP 2022: Viki Gabor – licytacja

Jedną z wielu gwiazd, które w tym roku przyłączają się do WOŚP jest Viki Gabor. Fani zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 mają szansę spotkać się z nią osobiście, a nawet zaśpiewać na jednej scenie!

Możliwość wspólnego występu z 14-letnią gwiazdą otrzyma ten, kto wylicytuje platynowy bilet na koncert Viki Gabor we Włocławku podczas 30. Finału.

WOŚP 2022: data, koncerty, Światełko do Nieba >>

Bilet zapewnia wejście na koncert dla jednej osoby (jeśli poniżej 16. roku życia, to również opiekuna prawnego), prywatne spotkanie z Viki, zrobienie pamiątkowego zdjęcia oraz wykonanie na scenie z Viki utworu Ramię w ramię.

Wylicytuj wyjątkowe spotkanie na scenie z Viki podczas jej koncertu na 30-tym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Włocławku. Dodatkowo niech Cię Wszyscy usłyszą, gdy zaśpiewasz z Viki piosenkę „Ramię w ramię”. Do występu przygotujesz się podczas próby z udziałem Viki przed koncertem :) W ramach spotkania zwiedzisz backstage koncertu i otrzymasz płytę Viki pt. „Getaway (Into My Imagination)” z imienną dedykacją, zrobisz sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie :) Instastory? A może nagracie wspólnego Tik-Toka? – czytamy w opisie aukcji.

Mamaginekolog – kim jest Nicole Sochacki-Wójcicka? To ona bije rekordy dla WOŚP >>

Ci, którzy chcieliby spotkać się z Viki Gabor na żywo i zrobić sobie z nią zdjęcie mogą wziąć udział w licytacji także złotego i srebrnego biletu na koncert. Zdobywca złotej wejściówki dostanie też płytę z autografem, a ten kto kupi srebrną wersję – pocztówkę z podpisem Viki Gabor.

Aktualne ceny wyjątkowych biletów na koncert Viki Gabor (dane z 13 stycznia 2022 roku, godzina 13.06) to 305 złotych (srebrny bilet), 1925 złotych (złoty bilet) i 1575 złotych (platynowy bilet).

Bierzecie udział w licytacjach na WOŚP 2022?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.