News

Mamaginekolog – kim jest Nicole Sochacki-Wójcicka? To ona bije rekordy dla WOŚP

Mamaginekolog – kim jest Nicole Sochacki-Wójcicka? To ona bije rekordy dla WOŚP

Fot. Instagram.com/mamaginekolog

Mamaginekolog bije rekordy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kim jest Nicole Sochacki-Wójcicka?

WOŚP 2021: jest REKORD! Ile zebrała Orkiestra Jurka Owsiaka podczas 29. Finału? >> 

WOŚP 2021 – kwota. Ile zebrała Fundacja?

31 stycznia 2021 roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiadomo, że Fundacja Jurka Owsiaka pobiła rekord. W tej chwili na jej koncie są 246 26924 złote. Deklarowana kwota wynosiła 127 495 626 złotych. Rok temu WOŚP zebrała 186 133 610,66 złotych.

Ostateczną zebraną kwotę na rzecz 29. Finału WOŚP poznamy 7 kwietnia 2021 roku w Światowy Dzień Zdrowia. Pieniądze trafią do oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ogromną sumę, bo ponad 5 milionów złotych, zebrała dla Orkiestry Jurka Owsiaka Nicole Sochacki-Wójcicka. Mamaginekolog przekazała na rzecz WOŚP 2021 dochód ze sprzedaży e-produktów dostępnych w jej sklepie.

Mamy to!!! Netto 5 377 782 (kwota bez podatku VAT) - która w Waszym imieniu poprzez naszą @fundacjaernesta zasili w tym tygodniu konto @fundacjawosp. (Brutto 5 845 670zł). To jest coś niesamowitego!!! To Wy w to uwierzyliście, że ubiegłoroczny rekord jest do pobicia (i to jak), to Wy dokonaliście niemożliwego. Dziękujemy całym naszym zespołem – napisała na Instagramie.

W 2020 roku Mamaginekolog przekazała na WOŚP ponad 3 miliony złotych, a rok wcześniej – ponad milion.

WOŚP 2021: najciekawsze aukcje! Co można wylicytować? >>

Mamaginekolog – wiek, Instagram, blog

Nicole Sochacki-Wójcicka ma 37 lat i jest ginekologiem-położnikiem w trakcie specjalizacji. Urodziła się w Wiedniu, aktualnie mieszka w Warszawie. Działa w internecie jako Mamaginekolog od listopada 2015 roku. Właśnie wtedy założyła Instagram (@mamaginekolog), na którym opowiada historie ze swojego życia i przemyca wiedzę medyczną dla kobiet. Dziś profil obserwuje ponad 760 tysięcy osób.

Jakiś czas później powstał „instablog”, który jest rozszerzeniem działalności Nicole Sochacki-Wójcickiej na rzecz uświadamiania polskich kobiet, na temat ich zdrowia w ciąży i nie tylko. Przy tworzeniu treści medycznych Mamaginekolog współpracuje z dietetykami, fizjoterapeutami, immunologami oraz lekarzami innych specjalizacji.

Mamaginekolog – Warszawianka Roku 

W 2019 roku Nicole Sochacki-Wójcicka otrzymała tytuł Warszawianki Roku. 

Mamaginekolog – sklep

Mamaginekolog prowadzi też sklep internetowy, w którym można kupić m.in. jej książki (#Instaserial o Miłości, #Instaserial o Ślubie, #Instaserial o Gotowaniu i #InstaSerial o Gotowaniu Dokładka) oraz akcesoria dla mam i dzieci.

WOŚP 2021: aukcje gwiazd. Co można wylicytować? >>  

Mamaginekolog – mąż, dzieci

Mąż Mamyginekolog to Jakub Wójcicki – także lekarz. Pobrali się w czerwcu 2013 roku. Historię ich związku Nicole Sochacki-Wójcicka opisała właśnie w #Instaserialu o Miłości i #Instaserialu o Ślubie. 

Para ma dwóch synów – 5-letniego Rogera i 2-letniego Gilberta.

Mamaginekolog – fundacja

Nicole Sochacki-Wójcicka i jej mąż założyli Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego. Organizacja pomaga kobietom i ich bliskim w trudnych sytuacjach okołoporodowych.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.