Reklama
placeholder
News

Wersow przebrana za arbuza, a Friz za Nemo. Tak wyglądały pierwsze urodziny ich córki

Wersow przebrana za arbuza, a Friz za Nemo. Tak wyglądały pierwsze urodziny ich córki

fot. YouTube.com/WERSOWW

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow i Friz, a właściwie Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, to jedna z najpopularniejszych par influencerów w Polsce. Rodzice Mai chętnie dzielą się w social mediach ważnymi momentami ze swojego życia. Kilka dni temu dziewczynka obchodziła swoje pierwsze urodziny. Youtuberzy nie omieszkali urządzić przyjęcia z tej okazji. 

Kostek odszedł z GENZIE. 'Wolę działać sam' >>

Wersow i Friz pokazali filmik z urodzin Mai. Przebrali się za arbuza i Nemo

Wersow w ostatnim filmiku na swoim kanale na YouTubie pokazała jak wyglądały przygotowania do pierwszych urodzin jej córeczki Mai, a także samo przyjęcie. Była to impreza przebierana. Dziewczynka uwielbia owoce i zwierzęta, dlatego taka była tematyka wydarzenia. Jej mama założyła na siebie strój arbuza, a tata rybki Nemo. Ją samą wystylizowali na pszczółkę Maję.

Dom Wersow i Friz przystroili m.in. kwiatami z papieru czy girlandami z napisem "happy birthday". Nie zabrakło także dmuchanego zamka czy kuli, do której można było wejść, a także mnóstwa balonów. Wśród urodzinowych gości Mai znaleźli się członkowie Ekipy i GENZIE. Oni z kolei postawili na przebrania m.in. Truskawki, Misia czy SpongeBoba.

Pierwszy festiwal Ekipy za nami. Fani zapełnili całą Arenę w Krakowie [ZDJĘCIA]

fot. Yotube.com/WERSOWW

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama