Reklama
placeholder
News

Wersow i Friz planują kolejne dziecko? Influencerka odpowiedziała

Wersow i Friz planują kolejne dziecko? Influencerka odpowiedziała

fot. instagram.com/wersow/

Reklama
Reklama
placeholder

Czy Wersow i Friz planują drugie dziecko? Influencerzy po raz pierwszy zostali rodzicami już kilka miesięcy temu. 27-latka opowiedziała o ich planach na przyszłość związanych z dziećmi. Wersow wspomniała też o ślubie. 

Wersow i Friz urządzili iście królewskie baby shower. Było wiele atrakcji dla gości >>

Wersow i Friz planują kolejne dziecko? "Jeżeli tylko będzie taka sposobność"

Influencerzy chętnie relacjonują pierwsze miesiące życia córki w sieci, a fani bardzo pozytywnie przyjmują wszelkie treści z nią związane. We wrześniu na kanale Wersow na YouTubie pojawił się filmik z ich pierwszych rodzinnych wakacji w Grecji. Nowym rodzicom świetnie wychodzi opieka nad Mają oraz wprowadzanie atrakcji do wspólnego życia, m.in. na wycieczkach. 27-latka przyznaje, że ich rzeczywistość zmieniła się od kiedy nie są już tylko duetem, przez co czasem muszą rezygnować ze swojej wygody, ale dzielą się obowiązkami tak, by każde z nich czerpało przyjemność z codzienności. Internauci już dopytują ich, czy planują rodzeństwo dla córki. Wersow przyznaje, że nie wyklucza takiej opcji, ale ten temat zainteresuje ją i Friza dopiero po ślubie.

Na razie skupiamy się na Majusi, ale, jak ja sobie o tym myślę, to chciałabym, żeby to się na spokojnie wydarzyło po ślubie. Żebyśmy już faktycznie dopilnowali tego ślubu i dopiero później rozważali staranie się o kolejne dziecko. Ale oczywiście chcielibyśmy, jeżeli tylko będzie taka sposobność, żeby Majusia miała rodzeństwo.

- poinformowała Wersow w najnowszym filmiku na YouTubie. 

Wersow i Friz bardzo drobiazgowo przygotowywali się do nadejścia na świat Mai. Dzielili się z fanami m.in. filmikami dedykowanymi typowym imprezom przed narodzinami dziecka, czyli gender reveal oraz baby shower. Obecnie oboje dbają o swoje życie rodzinne, nie rezygnując przy tym ze swojej kariery. Wciąż nagrywają filmy, tworzą konkursy, a Wersow kontynuuje swoją przygodę z muzyką.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama