News

Kiedy Wersow i Friz powitają dziecko na świecie? Fani to obliczyli

Kiedy Wersow i Friz powitają dziecko na świecie? Fani to obliczyli

fot. instagram.com/wersow

Ciąża Wersow to temat, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz obserwatorów. Najpierw partnerka Friza zaskoczyła wszystkich sposobem przekazania tej wieści, potem fani znanych youtuberów mogli w ciekawy sposób poznać płeć dziecka. A kiedy szykuje się poród?

Wersow i Friz zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? >>

Dziecko Wersow i Friza – kiedy poród?

Fani Weroniki Sowy uwielbiają spekulować. Całkiem trafnie odgadli, że ich idolka jest w ciąży, zanim ta ogłosiła to poprzez utwór Ten  jeden moment. Wcześniej wiele osób podejrzewało, że Wersow i Friz wzięli w tajemnicy ślub, to się jednak okazało nieprawdą. Na końcu artykułu możecie obejrzeć materiał na TikToku, w którym czujna obserwatorka wpadła na pewien trop.

Joanna Opozda odpowiedziała na zeznania Antka Królikowskiego. Co o nich sądzi? >>

Nie jest wiadome, w którym miesiącu ciąży jest Wersow, a co za tym idzie, kiedy urodzi. Wiadomo jednak, że na początku grudnia partnerka Friza podzieliła się radosną nowiną z członkami projektu Genzie. Powiedziała wtedy, że na zdjęciu USG widać już kończyny – ta wskazówka może oznaczać, że była wtedy już w co najmniej 10. tygodniu ciąży.

Można więc oszacować, że na chwilę obecną, czyli połowę marca, Wersow jest mniej więcej w 25. tygodniu ciąży, aczkolwiek jest to obarczone dużym błędem, ponieważ nie wiadomo, którego dokładnie dnia Weronika była na badaniu – możemy jedynie zakładać, że wspomniany 10. tydzień wypadał gdzieś pomiędzy 28 listopada a 3 grudnia.

Wersow – kiedy urodzi?

Trzymając się powyższego założenia, łatwo można obliczyć, kiedy wypada 40. tydzień ciąży, czyli termin porodu. Mógłby to być tydzień pomiędzy 26 czerwca a 2 lipca. Czy tak faktycznie będzie? Czas pokaże. Istnieje duża szansa, że Wersow i Friz będą chcieli podzielić się tą ważną datą ze swoimi fanami, albo przynajmniej podać jakąś wskazówkę.


 

@user1430744086225567 WERSOW W 5 MIESIĄCU CIĄŻY #friz #wersow #ciaza #rodzice #wersowciąża #foryoupage #dc #ekipa #t5m #t5m2 #frizoluszek #dlaciebie #foryou #fyp #ekipatonosi #genzie #burza #chmurka ♬ dźwięk oryginalny - 🙈🙊🙉

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.