Reklama
placeholder
News

Wersow przyznała ile dziennie zarabia. Kwota minimalna wcale nie jest niska

Wersow przyznała ile dziennie zarabia. Kwota minimalna wcale nie jest niska

fot. YouTube.com/WERSOWW

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow ma przed sobą intensywny czas. 7 Kwietnia 2024 roku youtuberka zagrała swój pierwszy koncert w Katowicach w ramach trasy solowej ON TOUR, która promuje jej debiutancką, wydaną pod koniec 2023 roku płytę zatytułowaną Wersow Store. Fani będą mieć okazję jeszcze w tym miesiącu zobaczyć ją na żywo we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, a ostatnim przystankiem będzie Warszawa. Influencerka mimo prężnego rozwijania na działalności muzycznej wciąż regularnie nagrywa filmiki, które wstawia na swój kanał na YouTubie.

Weronika Sowa w ostatnim wideo odpowiedziała na pytania na jej temat, które jej wielbiciele najczęściej wpisują w wyszukiwarkę Google. Wielu z nich zastanawia się ile zarabia 27-latka Wersow postanowiła zaspokoić ciekawość fanów.

Wersow i Tribbs nagrali wspólnie piosenkę Nad wodę. O czym jest utwór? >>

Wersow odpowiedziała ile zarabia. Dzienna kwota robi wrażenie

Wersow odpowiedziała szczerze o swoich zarobkach.

U mnie to nie jest stała kwota co miesiąc. W głównej mierze jest to zależne od tego, jakie są stawki CPM na YouTubie, ile filmów nagram, jakie będą wyświetlenia, czy w danym miesiącu będę miała współprace reklamowe też na innych socialach. Naprawdę na to składa się dużo czynników. Pod koniec ubiegłego roku ten CPM był całkiem spory i udało mi się wtedy z Youtube'a zarobić nawet powyżej 100 tysięcy złotych. 

Wersow podkreśliła, że z zarobionej kwoty część stanowi zapłata dla m.in. managera czy agencji. Wyjawiła też ile pieniędzy zarabia miesięcznie, a ile dziennie.  

Kwota, którą zarabiam miesięcznie jest mocno nieregularna, jest to w okolicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Myślę, że dziennie tak podsumowując zarabiam minimum dwa tysiące złotych. 

Zaskoczyła Was wysokość zarobków Wersow?

Ekipa zrobi własny festiwal! Kiedy się odbędzie i gdzie można kupić bilety? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama