Reklama
placeholder
News

Wersow brała udział w konkursie Miss Mielca 2015. Jak wtedy wyglądała?

Wersow brała udział w konkursie Miss Mielca 2015. Jak wtedy wyglądała?

fot. Instagram: @wersow

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow wspomniała w jednym z wywiadów o swojej przygodzie na konkursie Miss Mielca 2015. W sieci pojawiły się zdjęcia influencerki z wydarzenia, na których wyglądała zupełnie inaczej, niż obecnie. 

Kiedy Wersow i Friz powitają dziecko na świecie? Fani to obliczyli >>

Wersow na konkursie Miss Mielca 2015

Weronika Sowa, znana jako Wersow, jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 3,2 milionów obserwujących. Wersow w ostatnim czasie cieszy się szczególnym zainteresowaniem. W lutym 2023 roku influencerka poinformowała, że wraz ze swoim partnerem, czyli Karolem „Frizem” Wiśniewskim, doczeka się pierwszego dziecka. Para będzie miała córeczkę.

Friz i Wersow są już małżeństwem? TO wzbudziło podejrzenia fanów >>

Niedługo po ogłoszeniu ciąży Wersow udzieliła wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, któremu opowiedziała między innymi o akceptacji swojego wyglądu oraz czasach, kiedy brała udział w konkursach piękności. Influencerka wspomniała o konkursie Miss Mielca, w którym wzięła udział w 2015 roku. Wersow została wtedy Miss Internetu. 

Do tego namówił mnie mój dziadek Emil, który teraz nas ogląda (...) Miałam tam takie szpilki, żeby dorównać tym wszystkim pięknym dziewczynom. Zostałam wtedy Miss Internetu. Już wtedy jakieś grono we mnie wierzyło! Oczywiście nie mogłam się porównywać z tymi pięknymi kandydatkami i sama im kibicowałam.

Zdjęciami Wersow z konkursu Miss Mielca 2015 na swoim profilu na TikToku o nazwie @ladymaluba podzieliła się kiedyś Magdalena Lubacz, która również brała udział w wydarzeniu. Wersow sporo się zmieniła, a podczas konkursu miała jeszcze ciemne włosy. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała w 2015 roku:

@ladymaluba

Wiedziałeś? A może jest tu ktoś z Mielca

♬ 3KIPA - Ekipa

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama