Reklama
placeholder
News

Wersow pokazała stylizację na Open’era. Zainspirował ją przebrany pies

Wersow pokazała stylizację na Open’era. Zainspirował ją przebrany pies

fot. Instagram/ @wersow/ @ohhenrythegoodboy

Reklama
Reklama
placeholder

Open’er Festival to wydarzenie, które dla fanów muzyki jest okazją nie tylko do uczestnictwa w koncertach, ale też do zaprezentowania się w najlepszych kreacjach. Pomimo hucznej imprezy, ubiór stanowi ważny element wielu celebrytów przybywających na największy festiwal organizowany w Polsce. W 2024 roku szczególną uwagę swoim strojem przyciągnęła Wersow. Do stworzenia stylizacji zainspirował ją… golden retriever ubrany w chustę i okulary.

Tak na Openera ubierze się Oliwia Bieniuk. Pokazała festiwalową stylówkę >>

Wersow zainspirowała się stylizacją sławnego psa

Choć Wersow uczestniczyła w zaledwie dwóch dniach Open’er Festival, to i tak przyciągnęła uwagę fanów. Na InstaStory podzieliła się informacją, skąd zaczerpnęła pomysł na stylizację podczas drugiego dnia koncertów. Zamieściła fotografię psa, który w markowych akcesoriach pozuje do zdjęcia. Retriever w chuście i okularach przeciwsłonecznych zachwyca przed obiektywem aparatu.

Wersow niemalże identycznie dobrała akcesoria do swojej festiwalowej stylówki. Postawiła na chustę z motywem panterki i ciemne markowe okulary, a całość dopełniła beżowa bejsbolówka.

Na swoim koncie na Instagramie Weronika zamieściła kilka zdjęć z drugiego dnia Open'era. W komentarzach zawrzało pozytywnymi opiniami o jej wymyślnym ubiorze. 

Werka nigdy nie zawodzisz ze stylizacjami!

Ta stylizacja jest boska!

Jej stylizację zobaczycie na zdjęciach poniżej. Jak wam się podoba taka stylówka?

Wersow przebrana za arbuza, a Friz za Nemo. Tak wyglądały pierwsze urodziny ich córki >>

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama