Reklama
placeholder
News

Wersow trafiła do szpitala po premierze singla. Co się stało?

Wersow trafiła do szpitala po premierze singla. Co się stało?

fot. YouTube.com/WERSOWW

Reklama
Reklama
placeholder

Wersow już kilka dni temu za pośrednictwem swojego kanału nadawczego na Instagramie poinformowała obserwujących o tym, że źle się czuje. Pokazała nawet krótkie wideo, na którym leży z okładem na czole i dodała informację o tym, że ''coś ją dojechało'' i  nie może ruszyć się z łóżka.

Wersow i Friz W DUECIE! Nagrali wspólną piosenkę >>

Wersow trafiła do szpitala

W kolejnych dniach influencerka postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania fanów i wyznała, że niestety nadal boryka się z problemami zdrowotnymi.

Dziękuję, że pytacie, u mnie wciąż bez zmian. Kręgosłup mnie boli do takiego stopnia, że momentami płaczę z bólu. Czekam na lekarza. Fizjo nic nie zdziałał niestety.

Weronika Sowa przyznała, że przez swoją niedyspozycję musiała odwołać dwa nagrania i dlatego na jej kanale na YouTubie może przez jakiś czas nie być nowego filmu. Dolegliwości bólowe youtuberki zbiegły się w czasie z premierą jej najnowszej piosenki TAKA SAMA, którą zaśpiewała w duecie z Frizem.

Ostatecznie Wersow 29 października 2023 roku trafiła do szpitala. Na kanale nadawczym opublikowała zdjęcie z SORu i dodała, że na szczęście poznała diagnozę i już wie, co jej dolega. Raz jeszcze podziękowała za wsparcie i obiecała, że jak tylko wróci do zdrowia to przygotuje dla fanów niespodziankę, która ma być rekompensatą za jej ostatnio mniejszą aktywność.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Wersow i Friz planują kolejne dziecko? Influencerka odpowiedziała >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama