News

Wiesław Wszywka nie żyje. Youtuber miał 66 lat

Wiesław Wszywka nie żyje. Youtuber miał 66 lat

fot. Facebook.com/Naffnaff

Wiesław Janiszyn, znany jako Wiesław Wszywka, nie żyje. Portal Goniec informuje, że youtuber zmarł  w wieku 66 lat.

Gabby Petito: przyczyna śmierci ustalona. Jak zginęła 22-latka? >>

Wiesław Wszywka nie żyje

Informacja o śmierci Wiesława Janiszyna pojawiła się na profilu Naffnaff. W poście na Facebooku z 18 października 2021 roku Dawid Rycąbel napisał:

Czuje się w obowiązku przekazać Wam tą smutną informację.

Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!  (…)

Strzelanina na koncercie disco polo w Niemczy. Jedna osoba nie żyje >>

Wiesław Wszywka – przyczyna śmierci

Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci Wiesława „Wszywki” Janiszyna. Serwis Interia podaje, że mężczyzna zmagał się z chorobą alkoholową.

Wiesław Wszywka – informacje, YouTube, filmy

Wiesław „Wszywka” Janiszyn stał się popularny na YouTube dzięki filmom z serii „Kopsnij Drina” czy „Apropo Defacto”. Z poczuciem humoru opowiadał o trunkach i nietypowych przekąskach.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.