News

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? Taka kwota zebrała się z zaledwie kilku zleceń

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? Taka kwota zebrała się z zaledwie kilku zleceń

Fot. Instagram.com/wiktoria_gasiewska

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? 23-latka może liczyć na naprawdę wysokie wynagrodzenie. Te kwoty robią wrażenie.

Jak wygląda syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Aktorka pokazała zdjęcie >> 

Wiktoria Gąsiewska debiutowała na ekranie już jako mała dziewczynka. Kiedy miała 6 lat, wystąpiła w serialu Na Dobre i Na Złe. W 2007 roku zaczęła pracę w Rodzinie Zastępczej, a jako nastolatka weszła na plan Rodzinki.pl.

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w filmie Jasminum, gdzie jako 7-latka wcieliła się w Eugenię. Gwiazda ma na swoim koncie też role m.in. w filmach Katyń czy W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt.

Była dziewczyna Adama Zdrójkowskiego brała udział w takich programach telewizyjnych jak Dance Dance Dance i Taniec z Gwiazdami. Pracuje jako influencerka i spikerka, występuje w kampaniach reklamowych. Na Instagramie profil @wiktoria_gasiewska obserwuje ponad milion fanów.

Wiktoria Gąsiewska – zarobki

Jakiś czas temu dziennik Fakt ustalił, że za dzień zdjęciowy na planie Rodzinki.pl Wiktoria Gąsiewska miała otrzymywać 2 tysiące złotych. W tej chwili prawdopodobnie jej stawki są znacznie wyższe, zwłaszcza, że 23-latka jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd młodego pokolenia.

Mówi się, że za odcinek programu Dance Dance Dance Wiktoria Gąsiewska inkasowała 8 tysięcy złotych, a za fakt, że została twarzą marki kosmetycznej miała zarobić aż 200 tysięcy złotych.

Sanah z obrączką na FEST Festival. Ślub potwierdzony? >>

Portal Wirtualna Polska donosi, powołując się na ustalenia Super Expressu i Na Żywo, że Wiktoria Gąsiewska może liczyć na zapłatę w wysokości 8-20 tysięcy złotych za pojedynczy wpis reklamowy.

Nie wiadomo ile dokładnie wpłynęło na konto Wiktorii Gąsiewskiej za udział w Tańcu z Gwiazdami, jednak można przypuszczać, że nie była to mała suma. Jakiś czas temu portal Pudelek podawał, że standardowa stawka za odcinek to około 10 tysięcy złotych.

Można przypuszczać, że dzięki pracy na planie filmów, seriali i programów telewizyjnych oraz kampaniom reklamowym, miesięcznie na konto Wiktorii Gąsiewskiej wpływa kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych. 

Wiktoria Gąsiewska jakiś czas temu zainwestowała zarobione pieniądze we własne mieszkanie. Jesienią 2021 roku pochwaliła się w sieci, że kupiła swoje lokum.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.